Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is "hullámzó" a házassága?

Másnak is "hullámzó" a házassága?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa, hogy néha hetekig veszekedés nélkül a legnagyobb boldoságban élünk, aztán jön két-három hét, amikor megőrülünk egymástól. Most egy ilyen időszak van éppen, már alig várom a keddet, hogy vége legyen a hosszú hétvégének. Ez természetes, vagy velünk van a baj?
2010. máj. 22. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nyugi:)ez a természetes

nem lehet mindig tökéletes a harmónia

2010. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg,nalunk is ugyanez a helyzet.Sajnos az elet nem habostorta!
2010. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

KÖszönöm szépen! Nem jöttem még rá, hogy mitől csapunk át egymással szemben idegbetegbe időnként. Jó lenne a nyugis boldog időszakokat valahogyan konzerválni.

Köszi mégegyszer!

2010. máj. 22. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint a tenger...:/
2010. máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szerintem is természetes, nálunk is vannak ilyen időszakok.
2010. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk. Amikor a nyugis időszak van, nem értem, hogy tudunk máskor veszekedni, amikor meg a viszályos, akkor azt nem értem, hogy tudom elviselni. :D De szerencsére a jó több, mint a rossz. :D
2010. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Vannak nehéz időszakok a párkapcsolatban. Nekem volt ebben részem. Amikor a jó időszakot éltem akkor már elkezdtem rettegni a rossz időszaktól. Szinte még élvezni sem tudtam a jót. Rájöttem, hogy az egész az én görcsölésem miatt volt.

A kapcsolatomban vannak rossz pillanatok, de igyekszem humorral átvészelni. Próbáld meg most magad jól érezni. Pozitív energiát összeszedni magad körül. Futni, olvasni, vagy csak nézni a felhőket.

2010. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is!

Igen, én is pont ezeket érzem. Tegnap megsértődtem a férjemre este (hülyeségen), nem tudtam elaludni, és kifejezett irígységet éreztem aziránt a barátnőm iránt, akit most hagyott el az élettársa. Gondotam milyen tök jó neki, hogy nincs kitéve mindenféle szeszélynek. Amikor meg jóban vagyunk, akkor meg el sem tudom képzelni nélküle az életünket.

A humorral való átvészelés valóban jó ötlet, csak nagyon nehéz megvalóstani akkor amikor feszültek vagyunk, de majd azért próbálom.

2010. máj. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!