Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha anyám el akarja...

Normális, ha anyám el akarja engedni külföldre a 16 éves húgomat?

Figyelt kérdés

Cserediáknak akar kimenni Kanadába, mert a nyelvet jól tudja és ott akar tanulni 1 évet. Én ezt egyáltalán nem tartom jó ötletnek, mert még 16 éves kislány. Anyánk szerint legalább önállósodna, de szerintem ez egy nagy baromság, 16 évest egy évre szülői felügyelet nélkül elengedni nagy felelőtlenség, még akkor is, ha egy családnál lenne. Nem azt mondom, hogy megbízhatatlan, de még csak 16 éves! Én már próbáltam beszélni anyuval, de mindent megenged neki, ez viszont már kicsit sok. Eleve nagyon sok pénz,de a legnagyobb gond a kora, érettsége, meg az, hogy milyen messze akar elmenni. Ez normális vagy szerintetek is nagy felelőtlenség lenne anyám részéről?

22/L


2010. máj. 21. 21:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
én 15évesen egy hónapot voltam Texasban. ha van rá lehetősé,menjen. tanulhatja a nyelvet,ismerkedhet új kultúrákkal.lehet sose lesz mégegy ijen lehetőség,engem is azért engedtek el.
2010. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én elengedném a 16 éves lányom. Jó, egy teljes évre talán nem, de egy félévre mindenképp. A cserediák-progamokat szigorúan ellenőrzik, a befogadócsaládnak tanfolyamot kell elvégezni meg ilyesmi, úgyhogy nincs okod aggódni, fognak rá vigyázni:)
2010. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!