Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapott pofon visszaadásáról...

A kapott pofon visszaadásáról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Tegnap a parommal atmentunk anyuekhoz es elvoltunk.. elkaptuk a kiscicat es leakartam rakni hogy igyon tejet amit anyu adott.. elszaladt..lebaszott neveloapam pedig o mondta rakjam le! Atszaladt a kert vegebe..anyu odavitte neki! Nade! Elzavartam egy nagyobb voros macskat ne igya meg a tejet.. de nagyon visszanezett es feltem vissza megy es megiszi a kicsijet is ezert tavolabbra akartam.. de vegul oda szaladt vissza a kicsihez.. errw parom agya bedurrant aki nem tudom hany sort ivott meg de megartott nekie s mondta nekem: most mit csinalaz? Minek kellett? Nem jo volt mikor ide szaladt? Minek kergetted vissza?? Na szedd a cuccod es takarodj haza! Gyerunk!.. kezdtem nagyon ideges lenni ra.. anyu raszolt a paromra hogy mit kepzel magarol hogy az o hazaba a sajat lanyaval (velem) hogy beszel stb.. erre a parom anyuval ia tragarkodni kezdett szoban: kussoljon! Nem erdekel stb nem tudom miket mondot mar mer ossze visszasagok voltak es csunyak..kimentem es olyan remego ideg kapott el hogy az osszes erommel ami fert akkora pofont adtam a jobb kezemmel..akkorrat csattant az arcan hogy verezni kezdett a foga..erre visszaadta..igaz nem veszesen eros de adott.. es ez fajt a legjobban hogy o mennyire szeret es soha nem bantana.. es anyu neki akart menni de neceli apu kozejuk allt es hazament a parom.. de meg valamot morgott kapun kivul miutan kiment es bedobta a kulcsot.. en teljesen osszevagyok zavarodva.. nem talalom a helyem.. csalodtam es faj a tegnapi nagyon..lelkileg..:( anyu mondta legyen ennek vege ha egyszer megutott maskor is fog.. es attol felek en is ..mondtam koltozzon el addig itt maradok anyueknal.. es azt se mondta boccs,sajnalom csak hogy meg nem tud de elfog koltozni mondta ma nyugodtan

2017. júl. 16. 10:26
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
5%

40es, ha ismernel nem ezt mondanad :D vagy lehet :D

Nokent en ugy vagyok vele, ha a no egyenjogusagot akar akkor csereljen olajat a kocsiban, o is tudjon ezt azt megcsinalni ha ennyire egyenjogusagot akar. Oke. A kerdeto utott eloszor es visszakapta, de nem oknelkul utott. Ha tobbszor beszelt vele csunyan, es most az anyjaval is, nem a legjobb otlet volt a pofon, raadasul volt benne alkohol, de ha en utok es visszakapom akkor nem ide irkalom ki, hogy mi tortent...

2017. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
90%
Mellőzzétek egymást...egyáltalán nem normális dolog, hogy egyikőtök sem képes kezelni az indulatait...nevetséges az egész! Konkrétan azon vesztetek így össze, hogy az egyik cica ne igya meg a másik elől a tejet! Valószínű, hogy teljesen más problémák bújnak meg a háttérben, ha ennyi miatt olyan vita kerekedik, hogy megcsapdossátok egymást...az ittaság nem mentség, mint ahogy az sem, hogy ezt vagy azt mondott rólad és anyudról ezért betöröd a száját...dúl a nagy szerelem, szeretet és elfogadás köztetek! -ja,nem..
2017. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
20%
Ha macska tejjel itatásán ilyen probléma van (mind1 hogy hány sört ivott, ráadásul azt ilyen mentésként írod)és anyádat elkussoltatja a saját kéglijében, akkor TE MIT IS VÁRSZ ETTŐL A "PÁRODTÓL"????
2017. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
42%

Megértem, hogy pofon vágtad. Az én agyam is elborulna, ha ordítani kezdene az édesanyámmal. Igaz, ha kijózanodott, bocsánatot kérnék, persze először ő kérne az anyámtól.

Mellesleg nem kéne olyan pasi, aki már nappal se tud viselkedni, annyit vedel.

2017. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
73%

Ő részegen lekezelő és undorító veled, te meg veréssel fenyegeted..


Egyik sem jogos, talán még neki van mentsége, mert ő csak ittasan volt közönséges, de te teljesen beszámítható voltál, mikor azt mondtad, fejezze be, vagy kapni fog..


A pofon nem jogos részedről, de részéről sem. Inkább ő a kevésbé hibás, hiszen részeg volt és nem volt beszámítható.


Senkit nem ütünk meg, de gyereket és nőt pláne nem.


Én azt mondom, ne szakíts vele, ugyanazon a szinten vagytok, csak hasonlót találhatsz. Nem tudom miért vagytok egy pár, de nem is érdekel. Sosem lesz normális kapcsolatod, mert nem ahhoz a réteghez tartozol, ahol normálisak az emberek, viselkedésed és a személyiséged miatt pedig nem fogsz tudni szintet lépni.


Szívás lehet, ha valakinek van annyi esze, hogy látja, hogy a helyzete rossz, de annyi már nincs, hogy változtasson rajta.


Sajnálom.

2017. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
86%
Prolin viselkedett a párod is és te is. Te voltál aki először ütött. A párodnak meg kontrollálni kell, hogy mennyit iszik, ha ordenáré barom lesz belőle. Amúgy nem tudom mit vártál, felhúzott ittas embertől várható, hogy visszaüt. Üljetek le és beszéljétek meg. A macskának nem adunk tejet, mert laktózérzékeny és fosni fog tőle.
2017. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
92%
Jó lehetett a műsor, én visszatapsoltalak volna titeket.
2017. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kiscicáknak nem is szabad tejet adni. Fosnak tőle.
2017. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%

A pofon hiba volt. A te részedről is ugyanúgy. Ki kellett volna vágni a házból, amikor paraszt módon viselkedett, és szakítani vele.

A lakásodból dobd ki.

2017. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

Tanulsagot levontam,cica tejet nem kaphat. Pofon meg hasonlo senkinek sem szabad adni! Amugy a verzes azer van mer egyik foga alapbol mozgott azt mar nem tudom miert.. ma beszeltunk mikor hazaertem es azt mondta reszeg volt es azert adta mert en is es tudja hogy hibas es sajnalta.. en is mondtam .. ennyi volt.. mi primitiv meg ciganyok koszonjuk nemely bunkonak!

Koszonom azoknak akik normalisan valaszoltak gunyolodasok nelkul legyen jo vagy rossz! A tobbi hulye meg nincs magasabb szinttel nalunk! Sőt!... ;)

2017. júl. 16. 18:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!