Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapott pofon visszaadásáról...

A kapott pofon visszaadásáról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Tegnap a parommal atmentunk anyuekhoz es elvoltunk.. elkaptuk a kiscicat es leakartam rakni hogy igyon tejet amit anyu adott.. elszaladt..lebaszott neveloapam pedig o mondta rakjam le! Atszaladt a kert vegebe..anyu odavitte neki! Nade! Elzavartam egy nagyobb voros macskat ne igya meg a tejet.. de nagyon visszanezett es feltem vissza megy es megiszi a kicsijet is ezert tavolabbra akartam.. de vegul oda szaladt vissza a kicsihez.. errw parom agya bedurrant aki nem tudom hany sort ivott meg de megartott nekie s mondta nekem: most mit csinalaz? Minek kellett? Nem jo volt mikor ide szaladt? Minek kergetted vissza?? Na szedd a cuccod es takarodj haza! Gyerunk!.. kezdtem nagyon ideges lenni ra.. anyu raszolt a paromra hogy mit kepzel magarol hogy az o hazaba a sajat lanyaval (velem) hogy beszel stb.. erre a parom anyuval ia tragarkodni kezdett szoban: kussoljon! Nem erdekel stb nem tudom miket mondot mar mer ossze visszasagok voltak es csunyak..kimentem es olyan remego ideg kapott el hogy az osszes erommel ami fert akkora pofont adtam a jobb kezemmel..akkorrat csattant az arcan hogy verezni kezdett a foga..erre visszaadta..igaz nem veszesen eros de adott.. es ez fajt a legjobban hogy o mennyire szeret es soha nem bantana.. es anyu neki akart menni de neceli apu kozejuk allt es hazament a parom.. de meg valamot morgott kapun kivul miutan kiment es bedobta a kulcsot.. en teljesen osszevagyok zavarodva.. nem talalom a helyem.. csalodtam es faj a tegnapi nagyon..lelkileg..:( anyu mondta legyen ennek vege ha egyszer megutott maskor is fog.. es attol felek en is ..mondtam koltozzon el addig itt maradok anyueknal.. es azt se mondta boccs,sajnalom csak hogy meg nem tud de elfog koltozni mondta ma nyugodtan

2017. júl. 16. 10:26
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
20%
Az első pofon után jön a második. Ezt tarsd evidenciában, ha kibékülsz vele.
2017. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
74%

Egy hülye hisztis pitsa vagy. Az, hogy te megütötted, az lényegtelen neked. Gondolom te úgy gondolod, te megteheted, mert te nő vagy. Visszakaptad, amit adtál. Teljes mértékben megérdemelted a pofont.


Lényegtelen, hogy melyik nem üti meg melyiket. Ez egyszerűen bántalmazás. Remélem a párod kidob, mint egy sz.ros rongyot. Megérdemelnéd. Utálm az olyan ocsmány nőket, akik azt hiszik nyugodtan bántalmazhatnak egy férfit következmények nélkül. Ha meg netán visszakapják a pofont, amit adtak, akkor meg sírnak és erőszakról siránkoznak. Ásd el magad.

2017. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, 11. Kár, hogy az nem tűnt fel, hogy a kérdező ütött először, méghozzá akkorát, hogy a párja vérezni kezdett, így inkább neki van oka felni a jövőben, nem a kerdezonek.


Drága kérdező, épeszű ember simán csak elkuldte volna a párját, nem meg veri

2017. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Kertem volna de nem en kezdtem,neki nem ez az elso hogy csunyan beszelt velem. Volt parszor es nem most mert rászóltam hogy fejezze be mer kapni fog.. es normalis volt velem..en sok mindent tettem erte es o is ertem,de az hadjan hogy velem hogy beszelt meg nyeltem mer otthon beszeltem volna vele errol normalisan, de az hogy o elkezdett meg ott anyuval is ki ha en nem stilusban az mar kiverte a biztositekot.. de ti ugy latom tokeletesen tudtok kommunikalni, jo a megoldo kepessegetek a megdelelo idoben arrol nem beszelve hogy tokeletes eletetek meg tokeletes parotok van!
2017. júl. 16. 10:48
 15/57 A kérdező kommentje:
Hibaztam de most mar nem tudom kinek hidjek.. :(
2017. júl. 16. 10:49
 16/57 anonim ***** válasza:
92%

Ha párod ittasan nem bír magával akkor ne igyon.

Miután kimondta azt,hogy takarodj haza, akkor egyből haza kellett volna őt küldeni! Neked nem kellett volna megütnöd és neki se téged.

Elég érdekes egy kapcsolat

2017. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
95%

Szépen külön költöztök és elfelejtették egymást.Mindkettőtöknek jobb lesz.Két ilyen agresszív majomnak nem kell együtt élnie.

Legalább belátod,hogy hibáztál.

2017. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
Mondtak anyuek is hogy menjen..en is menni akartam! Mar a kezembe voltak a cuccaim! Es mielott barki is kitalalna en nem sajnalkozni akartam meg lelkierositest stb! Azert irtam le kivulrol ki mit lat mit vel mint kivul allo! Es nem vettem le es nem plusszoltam semmit,csak az igazsagot irtam le mindent ahogy volt..
2017. júl. 16. 10:57
 19/57 anonim ***** válasza:
100%
És bocsánatot kértél tőle ???(eddig nem sikerült erre válaszolnod)
2017. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Nem kertem! De neki nem kene a viselkedeseer? En kerjek elobb mikor ne en kezdtem? Meg mivel lenne jobb? Ha vege akkor is menjek utana hogy bocsanat?!
2017. júl. 16. 11:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!