Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapott pofon visszaadásáról...

A kapott pofon visszaadásáról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Tegnap a parommal atmentunk anyuekhoz es elvoltunk.. elkaptuk a kiscicat es leakartam rakni hogy igyon tejet amit anyu adott.. elszaladt..lebaszott neveloapam pedig o mondta rakjam le! Atszaladt a kert vegebe..anyu odavitte neki! Nade! Elzavartam egy nagyobb voros macskat ne igya meg a tejet.. de nagyon visszanezett es feltem vissza megy es megiszi a kicsijet is ezert tavolabbra akartam.. de vegul oda szaladt vissza a kicsihez.. errw parom agya bedurrant aki nem tudom hany sort ivott meg de megartott nekie s mondta nekem: most mit csinalaz? Minek kellett? Nem jo volt mikor ide szaladt? Minek kergetted vissza?? Na szedd a cuccod es takarodj haza! Gyerunk!.. kezdtem nagyon ideges lenni ra.. anyu raszolt a paromra hogy mit kepzel magarol hogy az o hazaba a sajat lanyaval (velem) hogy beszel stb.. erre a parom anyuval ia tragarkodni kezdett szoban: kussoljon! Nem erdekel stb nem tudom miket mondot mar mer ossze visszasagok voltak es csunyak..kimentem es olyan remego ideg kapott el hogy az osszes erommel ami fert akkora pofont adtam a jobb kezemmel..akkorrat csattant az arcan hogy verezni kezdett a foga..erre visszaadta..igaz nem veszesen eros de adott.. es ez fajt a legjobban hogy o mennyire szeret es soha nem bantana.. es anyu neki akart menni de neceli apu kozejuk allt es hazament a parom.. de meg valamot morgott kapun kivul miutan kiment es bedobta a kulcsot.. en teljesen osszevagyok zavarodva.. nem talalom a helyem.. csalodtam es faj a tegnapi nagyon..lelkileg..:( anyu mondta legyen ennek vege ha egyszer megutott maskor is fog.. es attol felek en is ..mondtam koltozzon el addig itt maradok anyueknal.. es azt se mondta boccs,sajnalom csak hogy meg nem tud de elfog koltozni mondta ma nyugodtan

2017. júl. 16. 10:26
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
75%

Szegény macska.

Tudniillik a cicák laktózérzékenyek. Nem tudják megemészteni a tejsavat, ami hasmenést eredményez úgy náluk, mint nálunk embereknél is.

2017. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy nő megütne, főleg ilyen durván, akkor én is visszaadnám a pofont. Ilyenkor is legyen egyenlőség, ne csak akkor, ha a nő lusta valamit megcsinálni.
2017. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
81%

Igazából nem érdekel... pont azok az emberek vagytok, akik semmit nem érnek... semmissegen veszekedes, pia, interneten való hangulatkeltes stb stb....

Az sem erdekelne ha egymast tennetek el láb alól.....

2017. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
81%

Te kezdted

te kérj bocsánatot

összeilletek...

2017. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
82%
Jobban jártok,ha elfelejtitek egymást, következö jelenet majd az lesz,hogy a sebészeten fogtok kikötni. Én megértem,hogy felidegesített,ahogy a párod viselkedett veled és anyuddal, nem bírtad tovább és lekevertél egyet,de azt nem értem,hogy azon mit csodálkozol,mit vagy rajta kiakadva,hogy visszakaptad? Ittasan, trágár módon beszélt veled is meg anyáddal is,majd egy pofon után meg homlokon puszil és térdre esik, vagy hogy gondoltad?
2017. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, azt kellene mondanod h "sajnálom h megütöttelek, nem kellett volna, de minősíthetetlen volt ahogy viselkedtél velem is meg anyámmal is." A többi már az ő válaszán áll vagy bukik. Lehet h ő is bocsánatot kér a viselkedésért meg a visszaütésért, de az is h még neki áll feljebb. Mindenesetre akkor te megpróbáltad, tiszta a lelkiismereted és elkönyvelheted h te voltál az okosabb. Nem jobb ez mint a sárdobálás mikor mindketten hibásak vagytok?!
2017. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
10%

Látom jó magyar szokás szerint sok előttem szóló, és láthatóan a kérdező is. A kettős mércét részesíti előnyben, az hogy a nő megüti a férfit úgy hogy vérezni kezd a szája rendben van, míg fordítva megbocsáthatatlan bűn, és a férfi egy agresszív állat akit el kell hagyni.

Ha egngem egy nő így megütött volna mint a kérdező biztos nem tudom le egy másik pofonnal. Addig ütöttem volna amíg még életjelet ad. Le lehet pontozni.

2017. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
94%

megiszi a kicsijet


na, eddig bírtam, bocsi.

2017. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
74%

"Miért én kérjek,nem én kezdtem"

Megragadtál az óvodás szinten?Ha értelmes lennél,nem erre alapoznád a bocsánatkérést.Te is ugyanolyan hibás vagy a dologban.És amúgy,látom jót fogtál ki.Egy értelmiségi szinten vagytok.Jöjjetek össze megint aztán tépjétek ki egymás haját.Összeilletek.

2017. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer én is megütöttem a férjem, mert beszólt valamit egy vita alkalmával, és nem tudtam kezelni akkor még a dühöm, és arcon vertem ököllel. Majdnem vissza adta, elindult felém, de aztán megállt, és nem ütött vissza.

Nagyon szégyelltem magam hetekig, majdnem rá ment a kapcsolatunk, nagyon sokat dolgoztam érte, hogy helyre tegyünk mindent, de sikerült, azóta boldogabbak vagyunk mint voltunk :)

De nagyon örültem neki, hogy nem adta vissza.

Akárki akármit mond, én megütöttem, különösebben meg sem érezte amúgy fizikailag, de ha a 190 cm-es majdnem 100 kg férjem visszaüt az én 55kg-os termetemre lehet újra össze kellett volna újra rakni az arcom kb :D

Persze morális szempontból egyik sem helyes.

De csalódtam volna, ha visszaüt.


De a te párod ne haragudj nem 100-as, inkább most lépj ki.


26N

2017. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!