Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz le a sógornőm, mert...

Miért néz le a sógornőm, mert most nincs állásom? Miért gondolja, hogy most ő több nálam? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés

Sajnos a cégnél leépítés volt, és nekem is felmondtak. Igazából én érzem, hogy van köztünk ellentét (érdeklődési körünk miatt is) és ezért sem szeretek vele beszélgetni. Ha meg igen, akkor mindig a munka a téma. Akkor állandóan azt kell hallgatni hogy ő a saját körében kis főnök lett és milyen jól megy neki. (eladó) Én meg egy vállalatnál dolgoztam, mint külkereskedelmi asszisztens. Majdnem egy korosztály vagyunk, de mégis más fajta nézeteink vannak és rálátásunk a világra. Én munkámmal nem lehet érdemi pénzt keresni, mert csak a kétkezű munkának van "látszata". És már feladtam, hogy megértsem őt, túlságosan bánt, hogy lenéz, pedig nem is lenne rá oka.


Köszönöm a válaszokat.


2017. júl. 6. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert ostoba. Kerüld el.
2017. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Kit erdekel a sogorno?! Marmint engem hidegen hagyna, nem barat, nem verrokon, nem kell vele joban lenni.
2017. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Elmagyarázhatnád neki, hogy egy kis eladó eléggé a tápláléklánc alján helyezkedik el, szóval max. a csövest van joga lenézni.
2017. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tápláléklánc? Eszik egymást az emberek? :D De különben sem értem, miért lenne joga bárkinek is bárkit lenézni. Ez a gondolkodásmód sem jobb, mint a sógornőé.
2017. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
személyiségzavara van. ismerem ezt az embertipust, akinek folyamatosan becsmérelnie kell a másikat, hogy valakinek érezze magát. ha nincs vele dolgod akkor egyszerű a megoldás: nem kell vele találkozni. gond akkor van ilyesmiből, ha van vele dolgod s nem tudod kerülni az ilyen embert.
2017. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Minél kevesebb időt tölts vele együtt. Ha ennyire különböztök, akkor akkor is problémája lenne veled, ha vezető beosztásban dolgoznál valahol havi fél milláért.
2017. júl. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megértelek, nem mondom, hogy lenéz a Sógornőm, de az elejétől fogva nem jövünk ki. Rögtön az esküvőjük előtt ő követett el egy durva illetlenséget velem és a vőlegényével szemben (olvasta a levelezésünket a hátunk mögött, róla semmit sem leveleztünk).


Azóta kapom az okosabbnál-okosabb "karrier" tanácsokat. Állandóan kikérdez a testvérem előtt, tudja, nem szokásom nem az igazat mondani. Aztán beletapos az emberbe, hogy oda, tudom-e, hogy esélyem nincs bekerülni, meg nagyon kevés cég válaszolt, meg ilyenek...


Természetesen semmiről semmi releváns információja nincs, ha megkérdezed, szerinte 150 CV-re hány cég válaszol 2 hét alatt a megyédben, néma csend van. Egy bújtatott "politikai" vezetőkkel bélelt helyen dolgozik a fővárosban. Azért van/volt hol laknia, mert hozzáment a testvéremhez, ez tény (de soha senki semmit nem vetett a szemére és nem is gondolom ezt így rosszindulatúan, de akkor is tény).


Én, csak attól félek, más van a konfliktus mögött, pl. látják a kis örökségünket (elég abszurd lenne, mert a testvérem is örökli, de sajnos vannak emberek, akiknek semmi sem elég). Remélem, nincs igazam.

2017. dec. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!