Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lejáratná anyutok magát,...

Ha lejáratná anyutok magát, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mindenkit (akit épp csak bemutattak is neki) a magánéleti gondjaival terheli. (Uj párja van)


A párja családjában is mindenkit kibeszél a háta mögött, senkire nem is hallgat, de amugy senkit nem is érdekel és magánügy is. Ráadásul olyanokon drámázik, amin nem kéne.

Tiszta égő.


Annyiszor beszéltem már vele hogy inkább legyen diplomatikus es ne mérgezze a kapcsolatát, párját, magát se, de menthetetlenül megszállottan rögeszmés.


2017. júl. 1. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Az ilyen emberrel nincs mit kezdeni. Én is ismerik ilyet, és a jó istenért se lehetne megváltoztatni. Törődj bele. Amíg nem téged éget, addig ne foglalkoz vele. Majd valaki egyszer begurul rá és helyre rakja.
2017. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
ezeknek a személyeknek elmondod hogy anyád mentálisan sérült.
2017. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem engem is éget a hátam mögött ennyi erővel..

Akikkel beszél, én nem tartok kapcsolatot (nekem nem rokonok, ritkán is találkozunk) es nem is akarnék ilyenekbe belefolyni mert akkor en se lennék különb.

2017. júl. 1. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit, ha hülye akkor hülye, rá kell hagyni
2017. júl. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!