Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha anyutok folyton a pasidról kérdezgetne és beleavatkozna mindenbe? (lejjebb) 15L

Figyelt kérdés

Minden nap legalább 6-7szer megkérdezi, hogy írt-e MSN-en, meg hogy én miért vagyok olyan makacs hogy nem írok. Éjszaka kienged találkozgatni, de mindent tudni akar. És ha elmesélem, utána továbbadja másnak, mert hogy "ezt meg kell beszélni". De komolyan.. én direkt nem akarok a pasimnak írni (mostanában nem vagyunk jóba, nem régóta járunk, szerintem csak szexre kellenék neki, ezért akarom hagyni, hogy jelentkezik-e) anya meg azzal szekál folyamatosan hogy miért nem hívom fel/írok neki, sokszor már kiabálunk egymással. Miért nem lehet hagyni, hogy úgy csináljam, ahogy én akarom? Lehet rosszul csinálom,de az én dolgom, nem?

Meg azt is meg szoktam kapni, hogy nem normális ha egy 15-16 éves lány nem akar bulizgatni..én nem szeretek, itthon szeretek lenni egyedül, nem csavarogni, az alkoholt/cigit meg egyenesen utálom.. (fiú 18 éves)


2011. júl. 23. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád nagyon kielégületlennek tűnik. Mintha nem lenne saját magánélete.
2011. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyám 20 éves létem ellenére is ilyen! Sajnos nincs mit tenni, néha leállítom, de egyik fülén be, másikon ki. Ez ellen csak a költözés segíthet. :/
2011. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cserkó28 válasza:
Anyumnak is volt egy ilyen korszaka de én ezt csak annak tudtam be, hogy egyszerűen nem fogja fel hogy már kezdek felnőni.
2011. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdeklődik, ez nem feltétlen rossz, legalább nem tilt semmit, csak szemmel tart. (Vagy jobb lenne, ha inkább bezárna és nem engedne sehova? 15 évesen nem lenne furcsa..)

Te csak csapkodni szoktál és dühöngve elvonulni, vagy mondtad is neki, hogy azért nem keresed a pasit, mert megbízhatatlannak tartod? A jó kapcsolat titka ugyanis a kommunikáció..

2011. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki őszintén hogy neked ez így nem jó. Legyél hozzá őszinte. Általában a szülők fordítva csinálják tiltsák a 15 éves gyereküket az ilyesmitől és nem a karjukba üzik.
2011. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem rajtad éli ki magát, ami elég nagy baj.
2011. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :). utolsónak igaza van (ezt elfelejtettem leírni). és mit lehetne tenni? azt nem fogom mondani hogy "azért nem keresem, mert félek hogy csak szexre kellek, és kíváncsi vagyok hogy ennyi idő után ő keres-e"..ha meg mondom hogy minek akar mindent tudni, kiakad..
2011. júl. 23. 17:34

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!