Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lányok ti kit szerettek...

Fiúk lányok ti kit szerettek jobban anyutok vagy aputok?

Figyelt kérdés
és fiúk ti mennyire szeretitek az anyukátok és ti is lányok :))

2014. aug. 28. 03:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Anyám kevésbé idegesítő általában, szóval legyen ő.
2014. aug. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
A kutyát.
2014. aug. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Mivel az apámat 5 éves korom óta nem láttam, ezért anyám. :D

19F

2014. aug. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
61%

Nem tudom..ez rossz kérdés..

Anyu néha(sokszor) egy házisárkány,apu meg úgysem szól bele a dolgaimba,viszont ha nagyon megharagszik akkor tényleg dühös lesz rám..De imádom őket..normális ember ilyet nem kérdez,és normális ember mindkettejüket szereti..

2014. aug. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4


Pl. az is akit mondjuk gyerekkora óta vernek otthon minden ok nélkül, csak mert elmebetegek a szülők, vagy esetleg alkoholisták vagy csak úgy? Normális ember azt szereti aki megérdemli, ilyen nincsen, hogy bárkit is kötelező lenne szeretni.

2014. aug. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Nem tudom.


Ugyanugy szeretem öket,de apával közvetlenebb vagyok...ö vele néha együtt szoktunk aludni,tv-zni,ölelgetem:)


De csak azért,mert vele közvetlenebb vagyok.


17f

2014. aug. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
63%

Nagyon rossz embernek számítok, ha egyikőjüket sem szeretem igazán?

Apumat nem is ismerem, anyumat pedig inkább látom egy kedves nőnek mint ténylegesen egy anyának akit szívből szeretek. Most így belegondolva senkit nem szeretek igazán. :(

2014. aug. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
65%
7.Ne sajnáltasd már magad!:/
2014. aug. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

6-os furi :) pedig a fiúk általában anyásabbak szoktak lenni és anyudat nem is ölelgeted?

én mindkettőjüket ugyanúgy szeretem anyát ölelgetem puszilgatom apát csak megölelem meg néha megpuszil :D

ha sokáig nem találkozom velük vagy nem vagyok itthon akkor meg be is mászok közéjük filmezni tv-zni aztán ott alszom (nagy az ágy) de ezzel a nővérem is így van :)


Jaguár sajnállak :(


amúgy 22/F

2014. aug. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Anyával ugy alakult a kapcsolatunk,hogy nem ölelgetem:/
2014. aug. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!