Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lányok ti kit szerettek...

Fiúk lányok ti kit szerettek jobban anyutok vagy aputok?

Figyelt kérdés
és fiúk ti mennyire szeretitek az anyukátok és ti is lányok :))

2014. aug. 28. 03:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Apukámat.
2014. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Anyum. Őt imádom! Fatert utálom. 29/nő
2014. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én is tudok olyanról hogy a fiúk inkább anyásabbak,de nem mindig van igy..én anyuval inkább ölelkezem,puszilgatom,becézgetem meg mondom neki hogy szeretlek..apuval azért nem..Ő tök lökött,amúgy,szóval mi csak hülyéskedünk és ha anyu kiabál rámk,akkor sutyorgunk mindig róla,de viccből..de ennyi :D 18/L
2014. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a szüleim elváltak pár éve. anyukám bármit, tényleg bármit megtenne értem, mindig is így volt.

apa elmondhatatlanul önző, folyton a saját érdekeit nézi, keresztbe tesz anyának ahol csak tud, pedig tudja ezzel engem is bánt

mégse tudnék választani, mert nagyszerű gyerekkorom volt és mert egyszerűen mindkettőt nagyon szeretem annak ellenére, hogy apával nem beszélek másfél éve.

bármikor bármiben anyát választanám, de attól még mindketten a szüleim és rendesen felneveltek

20/l

2014. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Apámat mert vastag neki. 12/L
2017. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!