Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Nektek anyutok hogy...

Lányok! Nektek anyutok hogy viszonyul hozzá?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, amikor mondjuk szerelmes vagy. Ti elmondjátok anyukátoknak? És a "járással" mi van? Nektek anyutok megengedi hogy járjatok vkivel? Nekem sokáig nagyon tiltotta, de egyszer megkérdeztem, és azt mondta, csak akkor járhatok vkivel, (itt a randizásra is gondolok), ha rend van a szobámban, ha segítek a házi munkában, és ha normális vok az öcsémmel... stb

Nektek is ilyesmi feltételek vannak a randizásért cserébe?

Hát lehet, hogy ez most kicsit értelmetlen megfogalmazás, de másként nem tudom... xD

Nagyon szépen köszi a válaszokat! :)


2010. júl. 5. 12:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekem soha nem volt semmi feltétel.

Hány éves vagy?


17/L

2010. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Huhh, most ki fogsz röhögni... 12... : /

Nem tudom, szerintem majdnem mindenki azt mondja hogy fiatal vok hozzá, meg minden, de ma már a 11 éves kis lányok is vastagon festik magukat, és már csókolóznak stb... Úgyhogy sztem ez még nem is nagyon izé, ha már 12 évesen elmegyek vhova vkivel. Vagy nem?

2010. júl. 5. 12:29
 3/25 A kérdező kommentje:

Huhh, most ki fogsz röhögni... 12 :/

De ez egybk. semmi ahhoz képest, amit a 11 éves kis lányok csinálnak! Vastagon festik magukat, csókolóznak stb...

Sztem ez meg nem nagy dolog, hogy eljárok vkivel vhova... Vagy nem?

2010. júl. 5. 12:35
 4/25 A kérdező kommentje:
bocs, 2× küldtem el :S
2010. júl. 5. 12:35
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

Én nem szoktam elmondani, hogy kivel meg hova megyek.

Elengedni elengednek,persze vannak az itthoni munkák amiket meg kell csinálnom és kész.

De ahhoz hogy randizhassak azért nem kellett csinálnom semmit külön.

2010. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

első vagyok, sejtettem hogy 12 vagy:) nem röhöglek ki, engem is érdekeltek 12évesen a pasik, sőt ha jól emlékszek 10évesen akartam először járni is valakivel.

12voltam mikor jártam is valakivel, de nem volt még egy csók se, csak hozott rózsát névnapomra:)

13évesen volt az első szájrapuszi, és 14voltam az első barátomnál, azóta is őt szeretem, pedig most nem vagyunk együtt, de majd leszünk:) lassan 4éve szeretem mert már csak pár nap és 18 leszek:)

2010. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekem van barátom lassan 9 hónapja. Nincs túl sok feltétel, néha, ha rendetlenség van a szobámban, akkor azt mondja anya, hogy addig nem mehetek el, amég nem pakolok össze.

Nagyjából ennyi.

15/L

2010. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
nekem anya nem nagyon tudta. azt tudta, hogy elmentem 1 fiúval és majd jövök. Különösebben semmit nem kell csinálnom egy fiúért. Rendet raknom mielőtt elmegyek aztán ennyi...De ezt minden elmenésért kell ha bnőkkel megyek akkor is
2010. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ha suli után vagy nyáron elmentek még világosban egyet fagyizni vagy sétálni és nem feküdtök le egymással, csak pusziszkodtok akkor szerintem rendben van a dolog. Anno anyukám nekem ilyen feltételekhez közötte és persz azokhoz is amikez te leírtál.


Nekünk jó kapcsolatunk volt, sokat beszélgettünk, mindent elmondtam neki: a szerelmi ügyekbe is mindig beavattam. Ebből kifolyólag sose tiltott senkitől, de mindig feltételekhez kötötte. Szerintem egy diák szerelem szép dolog és biztos ő is átélte.


L/18

2010. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem csodálom, hogy ennyi idősen még nem engedi és feltételek vannak. Nem mondom, hogy nem lehet, kézen fogva megenni egy fagyit, meg sétálni, de ennél több még nem neked való.


Nekem nincs semmilyen korlátozás.

18/L

2010. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!