Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Nektek anyutok hogy...

Lányok! Nektek anyutok hogy viszonyul hozzá?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, amikor mondjuk szerelmes vagy. Ti elmondjátok anyukátoknak? És a "járással" mi van? Nektek anyutok megengedi hogy járjatok vkivel? Nekem sokáig nagyon tiltotta, de egyszer megkérdeztem, és azt mondta, csak akkor járhatok vkivel, (itt a randizásra is gondolok), ha rend van a szobámban, ha segítek a házi munkában, és ha normális vok az öcsémmel... stb

Nektek is ilyesmi feltételek vannak a randizásért cserébe?

Hát lehet, hogy ez most kicsit értelmetlen megfogalmazás, de másként nem tudom... xD

Nagyon szépen köszi a válaszokat! :)


2010. júl. 5. 12:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én általános negyedikes voltam, amikor először lett "barátom", akivel jártam. Hát a járás akkor annyit jelentett, hogy sokat beszélgettünk, elmentünk együtt sétálni, meg fagyizni, de ami azt illeti még szájra puszi sem történt. Viszont emlékszem rá, mindig írta nekem a szerelmes leveleket :) Olyan kis éretlen voltam akkor, mert kidobtam mindet, amikor szakítottunk, pedig milyen jókat tudnék mosolyogni most, ha visszaolvashatnám :)

Anyukám elfogadta a dolgot, sőt, volt, hogy ő fogalmazta meg a szerelmes levélre a válaszlevelet, mert én cseppet nyersen fogalmaztam akkor :) Szóval anyukám megírta a levél szövegét, nekem csak át kellett írni :) De más világ volt akkor :)


23/L

2010. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Anyám az engedi, hogy járjak valakivel. Még sulykolta is, meg folyton a pasikról beszélt(engem persze csak 1 ember érdekelt mindig)...ez külön téma, hülye egy nő.

A mostani barátomhoz nem akartak leengedni, mert debreceni én meg Bp-n lakom. De végül a saját zsebpénzemből megyek le hozzá. Ő már dolgozik, kap fizetést, nekem most nem találtunk állást sajnos. :(

Szüleim rég megtanulták, hogy b*szok a szabályaikra, és én akkor pakolok el a szobámban amikor nekem zavaró a rendetlenség. Mosogatni 2x szoktam, meg van beszélve apuval(vele élek), csütörtökön, pénteken én vagyok a mosogatós, mert akkor sokáig dolgozik.

A szerelmemet és a zsebpénzemet nagyon nem merik feltételekhez kötni. Szerencsére felnőttnek tekintenek és meg is lehet beszélni velük(néha) a dolgokat. Végül úgyis minden úgy alakul, hogy mindenkinek jó legyen. :) Alig várom, hogy elköltözhessek a szüleimtől jó messzire :D

17L

2010. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyum az egyik legjobb barátnőm, persze néha beszigorodik, és nem mindig enged meg mindent. De imádom.

Nem vagyok elkényeztetve.

Megkapok mindent amit akarok, feltéve, ha anyám értelmesnek találja.

Pl kinéztem magamnak, egy nyakláncot, és kicsit szomorú voltam, hogy anya azt mondta, hogy most nem. Mert már nagyon régóta szerettem volna, de még csak hasonlót sem láttam sehol. (egy nagy ezüt sárkány medál, 3d-s)

Anyu beküldött a DM-be tusfürdőért.

Három hét múlva megkaptam a nyakláncot. Névnapom volt. Kiderült, hogy anyu elrakatta. Sokkal jobban örültem, mintha azonnal megkaptam volna.

Nyiltan és tabuk nélkül tudunk beszélgetni pasikról, szexualitásról stb.

:D

Nagyon modern.

És akart egy tetoválást. És azt tetováltatta magára, amit én megterveztem neki, a csípőjére. :D

Imádom:D

Én kis anyukám:D

2010. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
nekem előszőr 15 évesen volt barátom és 2 nap múlva anyu előállt azzal hogy mutassam be..hát mondom az nemjó..eljött hozzánk a srác (mára már csak exem) nem mondtam neki hogy járunk 2 napja anyu sem kérdezte meg levágta és annyit mondott aranyos srác :) aztán másfél hét múlva szakítottam vele a mostani barátom miatt :) vele 3 éve együtt vagyok és anyunak nem volt szimpi mai napig nem az de azért mikor nálunk van megtesz mindent érte csak kicsit másképp gondolkozik anyu is mint a barátom. anyu pedig nem maradi csak barátom másképp lett nevelve és ezért nemis érti meg néha.. csak ennyi a baja vele :) és anno a régi barátommal nem voltak korlátok csak hogy hányra menjek haza még anno :) most meg már naponta annyit kér csöregessem meg és akkor visszahív mer a barátomnál lakom 2 hónapja és mostantól itt fogok le van beszélve már minden szülővel :) lehet kicsit korai de 3 év mégis 3 év :) 18/L
2010. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Néha elmondom az anyumnak, hogy kibe vagyok szerelmes. Megkérdeztem tőle, hogy szerinte hány évesen járhatok... Ő erre azt mondta, hogy döntsem én el, de a komolyabb kapcsolatok csak 17-18 évesen kezdődnek... Szóval neki mind1...
2010. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!