Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Nektek anyutok hogy...

Lányok! Nektek anyutok hogy viszonyul hozzá?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, amikor mondjuk szerelmes vagy. Ti elmondjátok anyukátoknak? És a "járással" mi van? Nektek anyutok megengedi hogy járjatok vkivel? Nekem sokáig nagyon tiltotta, de egyszer megkérdeztem, és azt mondta, csak akkor járhatok vkivel, (itt a randizásra is gondolok), ha rend van a szobámban, ha segítek a házi munkában, és ha normális vok az öcsémmel... stb

Nektek is ilyesmi feltételek vannak a randizásért cserébe?

Hát lehet, hogy ez most kicsit értelmetlen megfogalmazás, de másként nem tudom... xD

Nagyon szépen köszi a válaszokat! :)


2010. júl. 5. 12:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én nekem 2-3 éve volt utoljára barátom akkor anya azt mondta h nem mehetek sehova és nem adhatok neki szájra puszit se se semmi!!!Ő akkor mindent tudott végig, azóta már csak tetszenek nekem fiúk,amit mindig próbálok eltitkolni, szóval nem tudom most miket engedne meg nekem de elég szigorú szóval nem hiszem hogy sokkal többet megengedne!S:

14/L

2010. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)

Én megfogadtam, h nem mondom el nagyon senkinek, h ki tetszik, de anyunak szinte mindig kikotyogom... xD

Persze én nem is nagyon szeretnék még többet, mint kézenfogás stb... De "durvulni" biztos h nem fogunk xD

Najó, ez most még hülyébben van megfogalmazva ×D

Még1× köszi a válaszokat :)

2010. júl. 5. 17:01
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

"11 éves kislányok". Mért te mi vagy? "nagylány"? A 11éves kislányok és 12 éves kislányok között semmi különbség...


Am. nem, nálunk nincsenek ilyen feltételek.


[lepontozhattok xD-attól még nekem van igazam :D]

2010. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Tudom, persze, csak nem úgy h kislány, hanem csak lányok na, vmi ilyesmi... xD

Tudom, h neked van igazad, de mind1...

Mázlisták ×D

2010. júl. 5. 17:27
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
én 15 (lssan 16) éves vagyok és mégis vannak feltételei hogy elmehessek. lassan 8 hónapja van barátom. és ő az első fiu akiről tudnak (mivel vele tényleg komoly a kapcsolatom) és hát leültem a szüleiimel megbszélni, hogy mi lenne ha járnék ezzel a fiuval (ez még november környékén volt) apám először huzta a fogát az egésztől mert ugye egy szem "pici kislánya" vagyok (van még 2 bátyjám is...) de aztán mondták, hogy itthon segitsek, tartsak rendet a szobámban, és ne flegmázzak öreganyámmal...( xD )...naggyából beis tartottam ezeket, de ennek ellenére még is azért néha néha meg próbáltak "fogni" azzal az indokkal h. ne cavarogjak álandóan...mióta nyári szünet van, megpróbálok minnél többet segiteni a házi munkába is nehogy ezzel legyen kifogásuk, és igy általában mindig elmehtek mikor szeretnék....:) ugy hogy te is próbáld kötni magad a feltételekhez, segits ezeken a dolgokon is kivűl, pl. elmosogatsz, felporszivozol, ki teregetsz stb. és látják hogy te tényleg mindent meg teszel ezért a fiuért, és engedni fognak. nem mondom hogy egyből, mert ugye mindenhez idő kell, de próbáld meg :) sok sikert (és bocsi hogy ilyen hosszura sekeredett)
2010. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

19:23!

Először is köszi a válaszod, másodszor pedig semmi, h hosszúra sikeredett :) xD

Te is "apuci egyszem pici lánya" vagy? Nyugi, énis :/ XD (3 fiú tesóm mellett xD) Nah, ennyit erről...

Nagyon köszi a válaszaitokat!! :)

2010. júl. 6. 12:24
 17/25 anonim ***** válasza:
pontosan :D:D látom neked is csak fiu tesói vanna. és nem elég hogy apum félt, még tesóim is féltenek...mondjuk tesóim már meg békéltek a fiuval, de 3 fiuval szembe szállni még is csak nehéz valljuk be magunk közt. :) de egy kis idő és talán jobb lesz majd :) és nálatok is ugy van, hogy a fiu tesóid is nagyon féltenek??
2010. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%

En n mondom el neki.Es amirol n tud az n is faj neki.xD

15/L

2010. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
1 irtózom az ilyen dumáktól h szégyelled hány éves vagy. 2 nem muszály elmondani anyudnak, max ha összejöttetek akkor, mert előbbutóbb kiderülne, nem kell itt a romeó-júliát játszani.
2010. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
előző vok, 12 évesen már simán mehet csók is meg minden. Nem kell itt arázni meg egyből olyanokra gondolni.. Látszik hogy éretlen vagy, (ezt nem sértésből) épp ezért nem ajánlanám, mert hirtelen megkomolyodsz, meg játszani fogod itt a nagylányt. És lassan kezd "durvulni" ahogy te mondanád :D Persze nem biztos, de elég nagy a valsz.
2010. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!