Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-15 eves sracok mit szolnato...

13-15 eves sracok mit szolnatok hogyha anyutok kikapcsoltatna veletek a gepet 8 kor azert h nehogy elbutulj. Te evvel h szalnal szembe ha nem tartanad helyesnek?

Figyelt kérdés
a tesom neg kozbe nyugodtam laptopozhat meg minden... Csak en nem... Mert h en sokat gepezek... Help :P ha nem gepezek sokat akkor is ezt teszi x.x es 8 utan vannak fent a barataim :( meg jonnek fel haverok do zni... azt mondja olvassak... Vagy rajzoljak. Szeretem mind a 2 ot csinalni de nem akarom annyit... Es 6 kor tok leulni nettel. Elotte csak net nelkul... Szal 2 ora... Annak a fele azzal megy le h feladatot ad nekem kozbe meg a tesom elbakja meg az idot... Akk 1 ora... Help.
2012. febr. 27. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Lapozhatnád a helyesírási szótárt is :P :)



Amúgy igaza van anyukádnak!

A 13-15 éves srácok biztosan "gonosznak" látják anyukádat, de nagyon is jól gondolkodik :)

Egyszer majd megköszönöd Neki :)


Lehet mást is csinálni, zenét hallgatni, megnézni egy jó filmet, építeni, kitalálni valami hobbit, barkácsolni stb stb :)



21-L

2012. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
a helyesirasod alapjan igaza van anyudnak! egyaltalan magyar vagy???
2012. febr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Az anyukad aggodik a szemedeiert, az egeszsegedert, tehat nem elitelendo az, amit tesz. En pl. ezt nagyon praktikusan oldottam meg, elvittem a zsinort, elzartam, igy nem kellett kellemetlen vitakba szallnom a gyermekeimmel.

Sajnos te meg nem tudod azt, hogy mennyit artasz onmagadnak, hiszen a szemedet tulterheled, s nem beszelve a mozgasszegeny eletmodrol. TEhat itt most nem a netten van a hangsuly, hanem ahogyan elsz, mivel a mamad neked jot akar, felt attol, hogy beteg leszel, a latasod romlani fog stb., amikor mar szinten anyukad fog izgulni, es orvoshoz rohangalni veled pl.

2012. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Írásodból látszik, hogy nem sok ésszel áldott meg téged az Úristen.

Úgyhogy olvass csak, okosodj.

2012. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

Mond meg anyádnak, hogy két óra mire betölt a windóz, ne szpasson má.


-kyle

2012. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mivel angliaban elek ezert nem tudok beszelni haverokkal... Es angol a billentyuzet... Nehez igy irni. Foleg h telorol irok es le vannak fagyva az ujjaim. Es beszelni akarok barataimmal. Nem 21 eves lanyt kerdeztem hanem 15 eves sracokat. Syeretem anyumat nem gondolom h gonosz de szerintem ezt boven meg lehet engedni.
2012. febr. 27. 09:29
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

"szemedet tulterheled, s nem beszelve a mozgasszegeny eletmodrol"


Lassan 8 éve csinálom ezt, se a látásomnak, se a kondíciómnak semmi baja, bármikor lefutok 2-3 kilómétert csak úgy, akár csomagokkal is.


Amúgy meg utéálom amikor valaki a saját írásában is így ír hogy S. Könyvekbe való, nem élő kommunikációba bszod!


Ahogy az emberek ezt felveszik a könyvekből, úgy felvesznek mindenféle elmebeteg szokást is ami oda le van írva.


" Azzá vállsz amit fogyasztasz " mondta egyszer valaki, vagy valami hasonlót.

2012. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
en vok az 1 ik legjobb futo... Es 5 os lett a felevi magyar felmerom... A kerdesre valaszoljatok lecci.
2012. febr. 27. 09:32
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Itt a józan többség anyukádnak ad igazat, főleg az írásod alapján. Én is.
2012. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha nincs ékezeted akkor legalább ne rövidíts és fogalmazz kerek mondatokban. Tudod a szülők úgy vannak, hogy valamit valamiért. Kössetek kompromisszumot.
2012. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!