Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-15 eves sracok mit szolnato...

13-15 eves sracok mit szolnatok hogyha anyutok kikapcsoltatna veletek a gepet 8 kor azert h nehogy elbutulj. Te evvel h szalnal szembe ha nem tartanad helyesnek?

Figyelt kérdés
a tesom neg kozbe nyugodtam laptopozhat meg minden... Csak en nem... Mert h en sokat gepezek... Help :P ha nem gepezek sokat akkor is ezt teszi x.x es 8 utan vannak fent a barataim :( meg jonnek fel haverok do zni... azt mondja olvassak... Vagy rajzoljak. Szeretem mind a 2 ot csinalni de nem akarom annyit... Es 6 kor tok leulni nettel. Elotte csak net nelkul... Szal 2 ora... Annak a fele azzal megy le h feladatot ad nekem kozbe meg a tesom elbakja meg az idot... Akk 1 ora... Help.
2012. febr. 27. 09:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Nem 21 eves lanyt kerdeztem hanem 15 eves sracokat."

Öcsi, szerinted, a válaszadók közül, hányan voltak 15 éves srácok ? :-S

2012. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mi bajotok van az írásával? meglepődtök? mai gyerek, 15 éves sincs, az hogy ékezet nélküli a billentyűzet arról nem tehet az meg hogy szlengben ír mint pl: a hogy-ot h-nak az a maiaknál "természetes", menjetek nyelvtan tanárnak ha ennyire kiéleződtök a helyesírásra, az meg hogy elbutul nem kifogás, ha este 6-kor ül a gép elé, nézzen tv-t? mert valaki ezt írta, attól nem butul el? én is szabályoznám a gépezést, ha amúgy az iskolában egy kalap szar lenne vagy elhanyagolna mindent, én 6-ig nem engedném hogy odaüljön, mert írja hogy addig net nélkül ül ott...kedves kérdező, ne ülj a gép előtt net nélkül hanem végezd el a dolgaidat és akkor talán megengedi hogy 6-tól ne 8-ig ülj ott csak.
2012. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tök jófejek a szüleid, hogy odafigyelnek rád, és nevelnek. A sok netezéstől normális kapcsolatokat kialkítani képtelen fiatal lehetsz, és ezt most ennyi idős fejjel nem látod, de én igen. Tudod hány olyan fiúnak olvastam itt a kérdését, aki Műszaki Egyetemre jár, informatikus, a gépről és a gépért mindent, és ordít, hogy nőt akar, barátnőt akar, de képtelen szociális hús-vér kapcsolatokra! Ettől akar megvédeni téged. A férjem is sokat gépezik, és rajta is észre veszem, hogy képtelen érzékenyen viszonyulni a felesége szükségeihez, beleérezni, hogy hol tud segíteni, ha pl. megműtottek, vagy csak szimplán beteg voltam, tompa az ilyen emberi dolgokra, és ez nekem elég rossz.!
2012. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
koszi azoknak akik normalis valaszt irtak. Nem ulok ott sokat. Csak a magyarorszagi baratommal is akarok beszelni. Es ismetlem roviditek /elirok igen mert angol a billentyuzet es setalok
2012. febr. 27. 16:13
 15/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a feleség. Megértettem, hogy mi van!

bocsi. Mondd a szüleidnek az óraeltolódást, hogy ahhoz, hogy vele beszélni tudj, neked ekkor és ekkor lenne jobb, meg mondd meg, hogy ő csak akkor ér rá, és neked szükséged van a magyar kapcsolatokra, hisz ezek a gyökereid, hiányoznak a barátaid. Ezeket mondd nekik. Remélem, tudtam segíteni, és így már más, értelek.

2012. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
thanks for your kindness. ^^
2012. febr. 27. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!