Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az anyám...

Mit tegyek, ha az anyám terhes, de nem akarom elismerni tesómnak a gyerekét?

Figyelt kérdés

16 éves voltam amikor apukám meghalt, de rá 3 hónapra anyámnak pasija lett (legalábbis én ekkor tudtam meg), akivel összeházasodtak és most gyereket vár.


Utálom a férjét, a tesóm szintúgy utálja őt, elég gyakoriak a veszekedések. Még anyámat is befolyásolja és anyám nem tud neki nemet mondani, csak hozza a saját törvényeit amit ránk erőszakol, amit senki sem kért és nem is akart, ráadásul hülyeség is és ha már egy kicsit is nem úgy vannak a dolgok, ahogy ő gondolja, akkor elkezd órákig lovagolni rajta meg pattogni, csak hogy azért is elpattanjanak az idegeink. Amikor meg elpattan és már ordítanék, akkor hirtelen anyának is nagy lesz a szája a férje ellen, hogy végülis szerinte is hülye szabály (pedig eddig még semmi baja nem volt vele).


Most költöznénk el, és mondták egyszer, hogy ha valami probléma van a másikkal, akkor most beszéljük meg, hogy az új ház a nyugalom szigete legyen, és akkor összeültünk. Mindig mondják, hogy egy család vagyunk, amire mondtam a megbeszéléskor, hogy ez nem család, és én nem tekintem családnak ezt a "családot", főleg nem az enyémnek. Erre azt mondták OK, de nem értették meg, mert azóta is ugyanazt mondják.


Most anyám terhes a férjétől, de akárhogy próbálom, egyszerűen nem tudom elismerni a gyereküket tesómként. Mit tegyek?

20 éves srác vagyok.


2017. jún. 27. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzem testvéremnek az öcsémet. 22 év van közöttünk, egyidős a kislányommal (!!!) ráadásul Németországban lakik. Apámnak van másik gyereke is, de sose lesz köztünk testvéri viszony. Nem hiszem, hogy ez egetverő probléma lenne. Természetesen szeretem a kisfiút, nagyon édes.
2017. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamiben sakkban tartja anyukadat es ezert ert vele egyet, de ha pedig te is melle allsz akkor mar nem igy van.


Vagy csak anyukad azert viseli el, mert nincs senkije, parja ugymond.


Es ha anyukad terhes neked nem kell elfogadnod, en se fogadnam el.

De ha megszuletik es vegul osszebaratkozol vele, az anyukadnak biztos jol esne. Ezt ertsd meg, anyukadnak fontos, es ha szereted akkor allj melle. Meg ha tavolbol is. Mert mar csak o maradt neked, mint szulo, szeresd amig tudod. Tiszteld amig tudod.


Probalj kulon eletet kezdeni, ha ez zavar.

De van ennel rosszabb is az eletben. Sajnos.

2017. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Semmit se tegyél. És főleg ne okold magad az érzéseid miatt. Nem tehetsz róluk. És a gyereket se hibáztasd majd, ha ugyanígy érez.
2017. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!