Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Szüleimmel lakom, újabban elkezdtem normálisan étkezni 18 vagyok fiú és főzök magamra megoldom a kajálásomat és el is takarítok a főzés után.


Szüleim menzáról hozzák a kaját és kb ugyan abból az árból megoldanám a saját kajálásomat DE egész napra ami mind mennyiségre mind minőségre jobb és egészségesebb.


Már hónapok óta mondom nekik azt mondják jójó de mégsem történik semmi. Saját pénzből megvettem 1 hétre magamnak az alapanyagokat de ez már előző héten volt és el is fogyott már nincs lóvém amiből tudnék venni.

Hiába mondom nekik nem adnak pénzt apám azt mondja kérjek anyámtól, anyám azt h apámtól mondtam nekik, hogy ez így nem jó. De nem érdekli őket.

Mit csinálnátok a helyemben? Mit csináljak???


2010. máj. 19. 23:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
Nehari kérdező, de százsor inkább a menzai koszt, mint amit te eszel. Ez borzasztó!!!!
2010. máj. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

mi bajotok a pulykaszívvel? :D azt ne mondjátok hogy nem ettetek még igazi jó kis házi tyúkhúslevest úgy hogy bele volt főzve a szíve? :D szerintem ízletes :D bár igaz a pulykáét nem kóstoltam:)


amúgy meg tényleg remélem nem csak pulykaszívet eszel mert az nem túl jó ha folyton ugyan az.


amúgy szerintem ügyi vagy hogy így főzöl és értesz a kajában lévő cuccokhoz! :D


na de a szüleid.: tényleg jó ötletnek tartom hogy akkor mikor együtt vagytok és így nem küldhetnek át a másikhoz. esetleg még azt tudod csinálni hogy semmit sem eszel a kajából amit visznek. amúgy miért visznek menza kaját? és egyáltalán honnan van?

2010. máj. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
54%
Most függetlenül attól, hogy szereti valaki aszivet vagy sem: ha ennyiért kapsz, akkor az telinyugtatózott, antibiotikumokkal tömött állatból ered, és az ilyen hús gyakorlatilag nagyrészt mérgeket tartalmaz, semmivel sem egészségesebb, mint pl. a menza. A sok fehérje meg éppen annyira nem egészséges, mert a veséknek kell kiválasztania belöle keletkezett - mérgezö - bomlási anyagokat.
2010. máj. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
47%

na és..mivan akkor haaaaaaa*dobpergés* ők a pénzükért nem egészségeset hanem finomat akarnak enni?erre nem is gondoltál?

mert önző vagy..egyél te amit akarsz..oszd be a pénzed,de ne kényszerítsd már őket arra amit nem akarnak basszus!

az lenne a legjobb megoldás,hogy te külön költözöl és megoldod a saját pénzedből az egészséges étkezést és nem a szüleidtől tarhálod..mivel ők keresik meg a pénz hagy költsék már arra amire ők akarjak..nem logikus????

2010. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Te nem tudsz olvasni vagy csak pusztán fogyatékos vagy?

Nem írtam le elég érthetően, hogy saját magamnak csinálom és ők tök mást esznek mindig???

2010. máj. 21. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!