Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti el tudtok menni nyaralni...

Ti el tudtok menni nyaralni az idén, belefér a családi kasszába?

Figyelt kérdés
Ha igen,hova ? Úgy néz ki az idén nem jutok el sehova,nincs pénzem rá,a munka marad csak...
2017. jún. 25. 18:22
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Van nyaraló a családban a Balcsin, szóval az alap. Amúgy sem lakunk messze onnét, egy-egy napokra bármikor leugrunk barátokkal, családdal. A szüleim egy kisebb, pár tavas üdülő mellet laknak, mikor megyek haza, nekem a strand adott. Ezeken kívül az idén nem hiszem, hogy megyünk nyaralni, esküvő, kórházi kezelés is lesz még fél éven belül.
2017. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Az a fránya irigység, amit a pontozásból megint lejön. Sajnálatos. Egymást egy kanál vízben képesek volnának megölni.
2017. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 40-es. Én gyakorlott sátorozó vagyok. Hidd el, pulóveres, didergős időben is lehet sátorozni. A sátor meleg szálláshely, mert kis helyen vagyunk zsúfoltan, így jól bemelegszik. 10 fokban is voltunk már sátorozni, és nem fáztunk.
2017. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

#43

Oké, de a sátrazás nem csak a sátorban kucorgásból áll. :D

2017. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
El tudnék menni, belefér a kasszába, de nem megyek, mert utálok utazni.
2017. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Tavasszal voltunk Japánban, és nyár végén megyünk Horvátországba
2017. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!