Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti el tudtok menni nyaralni...

Ti el tudtok menni nyaralni az idén, belefér a családi kasszába?

Figyelt kérdés
Ha igen,hova ? Úgy néz ki az idén nem jutok el sehova,nincs pénzem rá,a munka marad csak...
2017. jún. 25. 18:22
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
51%

Ennyi jómódú ember lenne ebben az országban? Én meg azt látom, h mindenki panaszkodik h alacsonyak a bérek itthon, nehéz megélni stb. Ahhoz képest nagyon sokan mennek nyaralni.

Arra is kíváncsi lennék, hányan teszik ezt hitelből.

2017. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
81%

Mi megyünk.


Julisuban 10 napra dél-franciaországba, szeptember elején pedig egy hétre horvatba.


Ősszel vagy Gran Canariara vagy Thaiföldre megyünk, még nem dőlt el.

2017. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
97%

Balatonra megyünk 2 hétre de a nagyszülők nyaralójába.

Külföldre majd jövőre megyünk mikor a kislányunk ballag az oviból, francia disneyland a cél.

2017. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
23%

Így olvasva a válaszokat, azért még sincs olyan rossz helyzet Magyarországon az Orbán kormány alatt..

Vagy sokan csak hazudnak..

2017. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
65%

20:37

"Ennyi jómódú ember lenne ebben az országban?"


- Van aki jómódú és ezért utazik.

- van aki meg nem "felesleges hülyeségekre" költi egész évben a jövedelmét és ezért tud utazni.

- van aki meg csak siránkozik magyar módra, hogy nem jut nyaralásra, de azért a napi 2 doboz cigire, meg az 5-10 üveg sörre + stb-re... bezzeg futja.


Számoljunk egy kicsit:

Ha valaki nem iszik semmit és mindössze egyetlen doboz cigit szív el naponta, az így is évi: kb. 400.000 Ft

Ennyiből egy normálisan gondolkodó ember, akár 10szer is elrepülhetne valamerre!!


Lehet tovább sírni!

2017. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
81%

Beleférne a kasszába, csak nincs, aki velem jöjjön. Egyedül meg nem megyek. :)


31N

2017. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy el tudok menni nyaralni. Nem a pénzen múlik, az van rá, sőt havonta elmehetnék 1 hétre nyaralni. Sajnos időm nem lesz rá. Nagyon kevés a szabadságom.
2017. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
50%

Mi megyünk barátommal 5 napra Pécsre:)

Meg majd tervben van 2-3 nap Balaton is nyár vége felé.

És persze ilyen 1 napos strandolások is lesznek közben.

Ő már dolgozik, én meg diákmelón leszek, úgyhogy magunknak fizetjük. :)

2017. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
34%

ma 21:07-nek


Azért ha valaki nem gazdag, hanem hétköznapi átlagkeresettel rendelkezik, az még úgy sem tud elmenni nyaralni évi 3-5 alkalommal ha mindent megvon magától, és egész évben kenyéren és vízen él. Persze ha nem vesz feleslegesen hülyeségeket, ha spórol stb akkor el tud menni évente egyszer külföldre vagy belföldre 1-2 hétre.

De azt, hogy januárban Ázsiában, májusban Párizsban, nyáron Hawaira, szeptemberbe Dubaiba nyaral, na az tuti nagyzol.

Nálam nem az irigység beszél, hiszen én külföldön jól élek, és megengedhetem magamnak a nyaralás, de még én sem engedhetem meg hogy évi 3-4 alkalommal menjek. Nem csak azért mert nincs annyi szabim, de ez nem 1 millióba kerülne.

Szóval én külföldön élve, olvasgatva az itt leírt válaszokat, csak töprengek, hogy vajon tényleg ennyire rossz az élet otthon? Hiszen jobban éltek mint sokan mások a nagy világban, ha igaz ez.

De ahogy a mondás tartja: "messziről jött ember azt mond amit akar" Gyanítom, hogy sok válaszadó csak nagyzol.

2017. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
25%

22.05-nek


De igen irigy vagy!

Mi többször megyünk egy évben külföldre nyaralni. Nem egyszer jártunk már egzotikus helyeken is.

Párom angliában dolgozik, tankeron kamionsofőr, havi 3000 font felett keres. Ebből hidd el kikerül az évben néhány külföldi üdülés. Szóval láss már tovább a minimálbérednél, abból tényleg nem lehetne megtenni.

2017. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!