Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti el tudtok menni nyaralni...

Ti el tudtok menni nyaralni az idén, belefér a családi kasszába?

Figyelt kérdés
Ha igen,hova ? Úgy néz ki az idén nem jutok el sehova,nincs pénzem rá,a munka marad csak...
2017. jún. 25. 18:22
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanúgy vagyok, mint az első. Sokat kell utaznom munkával kapcsolatban, itthon is, külföldre is. Nekem az lesz a szabadság, hogy egy hétig itthon leszek és nem megyek sehova sem.

Egyébként vágynék nyaralásra. Valami komolyabbra, valami egzotikusra. De most gondok vannak a kapcsolatommal, egyedül ugye nem mennék, a párommal meg már nem biztos, hogy akarok.

2017. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
89%
5 éve nem voltam sehol több napra. Több egy napos kirándulás van pl a bükkben.
2017. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
15%

Gyűlölöm azt, hogy mások nyaralnak, azért, mert én soha életemben nem tudtam menni, sose hagytam el az országot és rengetegszer lenéztek már engem emiatt, kiröhögtek és megvetettek. Rettenetesen fáj nekem, hogy mindenképpen nyaralásról van szó.


De ha mégis tehetném, akkor csak és kizárólag oda utaznék, ahol már barátnőm is volt a családjával, hogy a családja helyett inkább hozzám kösse az élményeket és megnyugodjak. Csak így tudom feldolgozni a hiányosságaimat, traumáimat, kudarcaimat, ha átírom a jelent egy virtuális múlt megteremtésével a jövőben

2017. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
91%
Belföldön fogunk 4 éjszakát nyaralni, nagyjából mindent tudunk majd szép kártyával fizetni. Tavaly is így voltunk, csak akkor 7 éjszakát, meg később másik helyen 3-at. Idén már csak eddig ér a takaró, de mivel előtte évekig nem voltunk sehol, ennek is örülünk.
2017. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
91%
Nagymaroson lakom a Duna parton. Nekem ez minden nyaralást meg ér!
2017. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
89%
Nem, idén nem megyünk. Párom testvére külföldön él, nem Európában. Ő ősszel meg látogatóba az édesanyjával az öccséékhez, erre spóroltunk, én sajnos nem kaptam szabadságot akkorra. Erre az útra viszont elmegy a pénz nagy része, amit idén nyaralásra tudnánk szánni. Nem baj, majd bepótoljuk.
2017. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
64%
14es te nagyon beteg elme lehetsz... de tényleg, kérj segítséget!
2017. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
90%

Minden évbe megyünk. Belföldre szoktunk, még 2 olyan körzet van amerre nem voltunk,ha az is megvan és elmondható,hogy bejártuk az egész országot akkor már elindulunk külföldre.

Az aktív nyaralást szeretjük szóval egy apartman és akkor ott 100 esetleg 150km-es körzetbe mindent megnézünk amit érdemes, 2-3 nap szokott strandra bekalkulálva lenni az egy hetes nyaralásba,de mindig más strand.

Idén nem megyünk messzire,csak a szomszéd megyébe...a programok 80%-át ausztriába terveztem mert pár km-re lesz a szállásunk a határtól.

2017. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
96%
Igen,június elején már voltunk Tirolban 5 napot,ezutan pedig július közepén Bulgáriába megyünk egy hétre. Meg még belföldi kiruccanás is tervben van 4-5 napra.
2017. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
87%

Mórahalomra megyünk, 5 napra, apartmanba.

Minden évben el szoktunk menni néhány napra az ország különböző tájaira.

2017. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!