Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti el tudtok menni nyaralni...

Ti el tudtok menni nyaralni az idén, belefér a családi kasszába?

Figyelt kérdés
Ha igen,hova ? Úgy néz ki az idén nem jutok el sehova,nincs pénzem rá,a munka marad csak...
2017. jún. 25. 18:22
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
68%
Egész évben nyaralok. Havi 1x legalább plusz belföldön havi 1-2x.
2017. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
94%
Mi igen. Mondjuk én csak párommal élek kettesben, szóval két főre kell fizetni. Nálunk 5 nap Fehéroroszország, buszos túra irodán keresztül, szóval nem olyan nagyon drága.
2017. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
84%

Mi egy hónapja voltunk néhány napot belföldön nyaralni, Szép-kártyával tudtunk fizetni. Minden évben szoktunk menni Balatonra 1 hétre, de az most szabadság hiánya miatt nem fog összejönni, esetleg egy hosszabb hétvégét tudunk majd összehozni.

A közeljövőbeli (2-3 év) terveink közt szerepel egy külföldi kiruccanás Finnországba és Izlandra.

2017. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lakóautónk. Mi azzal járjuk be, amit csak szeretnénk. Csak feltankoljuk, beülünk, és megyünk,amerre az út visz. Külön kijelölt uticél szinte soha nincs, csak csavargunk. De gyönyörű helyeket lehet így is felfedezni itt M.O.-n is.
2017. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
35%

22:05

"Gyanítom, hogy sok válaszadó csak nagyzol."


1. Mi értelme lenne itt "nagyzolni", hiszen ez egy anoním oldal?!

2. Ráadásul ez az UTAZÁSI OLDAL!

Ide olyanok járnak, akik szeretnek utazni, tehát utaznak is. Ezen miért kell csodálkozni??

(Mint ahogy a jármű rovatban meg olyanok írnak, akiknek van járművük, a baba rovatban meg van babájuk stb... )


Viszont nagy hiányossága a GYÍK-nak, hogy nincsen "siránkozó" és/vagy "kételkedő" rovat.

A kételkedő rovatba beírhatnád pl., hogy "biztosan csak NAGYZOL, hogy van babája, de nem hiszed".

A siránkozó rovatba pedig, pl. hogy " bár külföldön dolgozok, de ennek ellenére mégsem tudok nyaralni menni, ergó akik nyaralni mennek, biztosan csak azt hazudják"


Valószínűleg az lehet a problémád -mint oly sok hazánkfiának-, hogy kimentek szakma nélkül, és csodálkoznak, hogy nem találják a kalbászból font kerítést.

Akik örülnének, ha a valóságban a tizedét megkeresnék annak a jövedelemnek, mint amit itthon elhíreszteltek az ismerőseiknek!

2017. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
86%

"Nálam nem az irigység beszél, hiszen én külföldön jól élek, és megengedhetem magamnak a nyaralás, de még én sem engedhetem meg hogy évi 3-4 alkalommal menjek. Nem csak azért mert nincs annyi szabim, de ez nem 1 millióba kerülne. "


Idén voltam hosszú hétvégén Csehországban családostul, Lengyelországban pár napot egyedül, Ázsiában 10 napot barátokkal. Ez pénzben összesen nincs 400 ezer forint, a szabadságomból 9 nap ment el. Július elején Spanyolországba megyek pár napra, ehhez kell 2 nap és összesen kb. 80 ezer mindenestül, augusztusban elmegyünk egy bő hétre a legkisebb gyerekkel, valószínűleg kocsival egy olasz körútra, az is belefér 200-250 ezerbe. Csak szervezés kérdése az egész. Nem tudom, neked mi a jó jövedelem, de ha egyedülálló lennék, semmilyen problémát nem jelentene minden évben egy egzotikus hosszabb út, és havi legalább egy hosszú hétvége, utazással vagy wellness-szel.

2017. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
23%

10 napra megyünk marokkóba a tavaszal dubaiba voltunk januárba meg puketen


És a kicsi gyereketeket átrángatjátok a fél világon?


Kérdező: Mi pár napra leugrunk a Balcsihoz a barátokkal, utána fesztiválra megyünk.-ezeket saját pénzből állom (diákmunka, ezekre spóroltam)


Szülőkkel: Tegnap jöttünk haza külföldről, és majd még augusztus közepén is megyünk 10 napra Görögországba.

2017. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
79%
Mi voltunl egy négy napos családi nyaraláson a családdal Kalotaszegen, és megyek kettesben a párommal Szegedre, ahol tesóm lalik, íhy ez szinte semmibe se kerül. Neked nincs valami nem a saját városodban élő rokonaid, akihez el tudnál menni? Mi még szoktunk egy naposokat is csavarogni. Voltunk idén kétszer és még kétszer megyünk. Pedig én se keresek sokat. Neked nincs a közeledben valami jó kis hely, ahol tudsz kirándulni.
2017. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
32%
Az Egyesült Államokban voltunk tavasszal. Más erre az évre nincs tervezve, legfeljebb egynapos kiruccanások.
2017. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
79%

A párommal vagyunk kettesben, a kasszábol kijönne, viszont nem valószínű, hogy megyünk.

Nyáron sátrazni szeretünk, és eddig még csak egyetlen hétvégére jelez elő jó időt a meteorológia, amúgy mindig eső-szél-hideg. Már le is mentünk a velencei tóhoz múlt hétvégén, de végül csak sétálni tudtunk, aztán délután haza, mert szeles, pulóverben didergős időben nem sátorozunk.

Szállodába nem akarunk menni, max majd jövő tavasszal.

Ősz vége fele megyünk a családommal Marokkóba, nem tudom, az még beszámít-e nyaralásnak.

Addig meg reménykedünk, hogy legalább strandra el tudunk jutni a nyáron egy délutánra...

2017. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!