Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aranyköpések helyett "aranyAny...

Aranyköpések helyett "aranyAnyu vicces mondásai"? Írok egy példát:

Figyelt kérdés

Felnőtt lányaimmal beszélgettünk az ebédlőben, hogy mostanában mennyi ember él droggal, füves cigivel, stb. Lányaim meséltek néhány dolgot, beszélgettünk. Anyum a konyhában volt éppen, el volt foglalva valamivel, de csak annyit hallott, amikor azt mondom: azt sem tudom, milyen a fű szaga. Drága anyukám megszólal: Na ne mondd már, hogy sose érezted még milyen, amikor kint nyírják. :D

Van hasonló vicces történetetek? Kicsit viccesebb téma ránk fér ebben a kategóriában, mert mindig csak a sok probléma van sajna. De ezen a lányaimmal nagyot nevettünk, Ő pedig nézett nagy bociszemekkel, nem értette, mi rosszat kérdezett. :) Azóta is emlegetjük.



2017. jún. 24. 23:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
93%

Jópár éve használom én is az oldalt talán három kérdésem van fent össz vissz, inkább valaszolgatni olvasgatni járok fel.

És igen egyre nyilvánvalóbb hogy az évek során gyarapodott a kamu kérdések száma, aminek megint csak nem látom át az értelmét :D

Meg persze a kis trollok akik le pontoznak mindent.


Egyébként megörültem a kérdésed láttán nem mindig csak az ostobábnál ostobáb, értelmetlen kérdések.

De hàt így akarjon jót az ember 😄

Már nem lepődök meg.


Szép napot 

2017. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk engem meg az irritál, hogy már nem merek kérdést feltenni, mert lekamuzzák, ugyanis nem átlagos az életem.
2017. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
22-es! Nem feltétlenül rólad van szó! Olyanokról írtam, akik folyamatosan hergelik a népet, ráadásul saját maga mondandójába is belekavarodik a végén. Generál 100 választ, a végén pedig törlik az operátorok, amikor rábizonyítják, hogy kamuzik.
2017. jún. 26. 16:37
 24/33 A kérdező kommentje:

22-es! Még annyit: tőlem még itt is ment a zöld, bár már eléggé szétoffoltuk sajna ezt a kérdést, de még az is előfordulhat, hogy pont neked adtam olyan választ egy-egy kérdésedre, ami kamunak tűnhet, de ha az ember sokat olvas itt, fel lehet ismerni, kinek a kérdése valós. Nem pontozok le senkit, nem jelentek soha senkit.


Van valakinek még valami aranyos sztorija? :) Vagy itt a vége, fuss el véle?


81 %-os! Neked is további szép napot! (Majdnem lemaradt.) :)

2017. jún. 26. 17:06
 25/33 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem aranyköpés, inkább egy mozzanat, de Anyumhoz köthető, és szerintem aranyos. Pár éve történt, amikor még otthon laktam.


Tudni kell Anyuról, hogy ha nekiáll mosogatni, akkor körbemegy, és mindent ami üres, összeszed, viszi elmosni. Az, hogy az ember az előtte lévő kiürült pohárból esetleg 3 perc múlva inna még, nem érdekes :D Egy pillanatig félrenézek, és már nincs ott. Bátyáimmal sokszor cukkoltuk is ezzel, hogy lassan már ott tartunk, hogy még félig van a pohár, de akkor is elveszi, mondván kész, vége, lejárt az időnk... :D


Na, egyik reggel felkeltem, mondom iszom kávét. Anyu pont mosogatott. Bögre levesz, kávé beletölt, pötyi beledob, kivettem egy kiskanalat, hogy majd ha felöntöttem tejjel, elkeverem. Elmentem a hűtőig a tejért, de mire visszamentem, azaz kb. HÁROM másodperc múlva, a (tiszta, akkor elővett) kiskanál sehol... halálra keresem, hát én kivettem, nem lehetek ennyire hülye. Akkor látom, hogy Anyu a csapnál már prüszköl a röhögéstől. Persze, hogy elmosta... Azóta is emlegetem neki ezt... :)

2017. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Azóta is a 3-as sztori a kedvencem.

Persze a többi is nagyon jó.

Írnátok még? Mások örömére, szórakozására is akár. Köszi!

2017. júl. 18. 19:05
 27/33 anonim ***** válasza:
72%

Fiam és haverja haza állítottak.

Ne volt otthon főtt étel csak hideg .


Kérdeztem esztek?

Mondják igen.

Kiteszem eléjük felvágottak kolbász füstölt :)

Neki látok fiaméról lehúzom a bőrt .Elé teszem.

Következik haverja aki már neki állt így enni bőröstől mondom neki ne edd így ,de ő szereti. Erre én Dehogy szereted :D Erre a két fiú olyan nevetésbe tört ki nem is értettem min szórakoznak ilyen jót :)

2017. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
84%

Az még lemaradt.


Azóta ha esznek valamit azzal poénkodnak szereted?? Vagy kérdezzük meg .... anyukáját :D

2017. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
87%
Én anyukámon akkor kuncogtam egy jót, amikor úgy tudta megjegyezni, hogy hogy csatlakozzon fel az Internetre, hogy a róka farkát kell megnyomni (Firefox, ugye). Aztán kapott egy új gépet, Explorer volt rajta, és megijedt, hogy nem tud belépni :D.
2017. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
:))
2017. szept. 14. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!