Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aranyköpések helyett "aranyAny...

Aranyköpések helyett "aranyAnyu vicces mondásai"? Írok egy példát:

Figyelt kérdés

Felnőtt lányaimmal beszélgettünk az ebédlőben, hogy mostanában mennyi ember él droggal, füves cigivel, stb. Lányaim meséltek néhány dolgot, beszélgettünk. Anyum a konyhában volt éppen, el volt foglalva valamivel, de csak annyit hallott, amikor azt mondom: azt sem tudom, milyen a fű szaga. Drága anyukám megszólal: Na ne mondd már, hogy sose érezted még milyen, amikor kint nyírják. :D

Van hasonló vicces történetetek? Kicsit viccesebb téma ránk fér ebben a kategóriában, mert mindig csak a sok probléma van sajna. De ezen a lányaimmal nagyot nevettünk, Ő pedig nézett nagy bociszemekkel, nem értette, mi rosszat kérdezett. :) Azóta is emlegetjük.



2017. jún. 24. 23:49
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy utána elmagyaráztuk neki is, hogy mi volt a téma (és ő is elnevette magát, nem hagytuk tudatlanságban). :)
2017. jún. 24. 23:56
 2/33 anonim ***** válasza:
65%

Imádom a retro kocsikat van is 1-2 plusz jó pár alkatrésznek anyum meg jegyezte multkor amikor a 4. bontásra itélet 1-es golfot hoztam haza hogy " még egy ilyen aztán repül a karosszérás " :D azóta hoztam még egyet mindig mondja hogy " a hátsó kert úgy néz ki mint egy roncstelep és ne csodálkozz ha majd valaki jön és alkatrészt akart venni "

Igaza van hogy jó pár donor roncsot össze szedtem lassan 1 év alatt mind a két kocsimhoz de legalább van alkatrész :D igaz az egyik egy 1986-os golf 1 a másik ami használós egy 2005-ös skoda

A válaszom mindig az hogy " a vantól nem kell félni " :D

2017. jún. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%

Pletyka szinten hallottam ezt (és most disznó módra tovább pletykálom):

Szóval egy fiú vett magának egy ilyen "divatos" szanaszét kopott lukas farmernadrágot. Hazavitte, lerakta az ágya mellé, s lefeküdt aludni. reggelre a nagymamája gyönyörűen megfoltozta...

Hát igen. El kellett volna raknia a szekrénybe :D


Köszi hogy megosztottad ezt. Ég áldja a nagymamákat!!!

2017. jún. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Kisbaba mellett időnként elég fáradt vagyok, a nagy gyerekeim egy noteszbe gyűjtik az aranyköpéseimet.

Pl. múltkor maratoni családi filmnézést terveztünk. Akartam mondani, hogy majd veszünk kólát, szotyit, ropit... Ez így hangzott, hogy "veszünk kólát, szopit, rotyit" . Aztán néztem, hogy miért fulldoklik a két gyerek a röhögéstől.

2017. jún. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%

3: ilyesmi nálunk is volt. Apukámnak régebben nem volt mosógépe és a nagymamámhoz hordta a szennyest. Egyszer vett magának egy farmert, aminek a szára művészien meg volt gyűrve. Aztán vitte a nagyimhoz kimosni. Később megyünk hozzá elhozni a szennyest és a nagymama panaszkodik, hogy hát ő mindent kivasalt, de itt van ez a nadrág, amiből egyszerűen nem jön ki a gyűrődés.

Ugyanez a nagyi imád pánikba esni mindenen. Ő Budapesten nőtt fel panelban és számára minden, ami a természethez tartozik, az veszélyes. Egyszer vidéken nyaraltunk és a húgomat egy egészen kicsit megkarmolta a vendéglátónk macskája. A nagymamám természetesen pánikba esett, az "Azonnal ügyeletre! Tetanusz kell! Két tetanusz!" azóta is szállóige.

2017. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
96%

Anya még régebben járt számítógépes tanfolyamra. Az első alkalom után hazajött és mondta, hogy végre már az itthoni gépet is be fogja tudni kapcsolni. A próbálkozása után közölte, hogy vásárolnunk kell egy új gépet mert a miénken nem olyan az indító gomb, mint a tanfolyamon :DD

Azóta sokat fejlődött már :)

2017. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
Családi ebéd kozben anya jon ki a konyhabol, es egy bogarra panaszkodott hogy berepult es megcsipte. Erre apa: Ez a bogár mar is? Azt hittem Julis 😂
2017. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%

Anno a kisbabám csak úgy aludt el, ha tudja, hogy mellette vagyok, mindegy hol, otthon, vagy vendégségben, vagy babakocsiban, ha el is aludt és arrébb merészeltem osonni, már a 6. érzéke is erre volt ráálva, felkelt és sírt.

Egyszer anyukámnál altattuk, általában az alvás elején mindig nyitva volt a szeme de már aludt, nem reagált. Én szokás szerint probáltam kiosonni, mikor anyum megkérdezte, hogy miert van nyitva a szeme, hogyhogy nyitott szemmel alszik. Én meg ahelyett hogy nekiálltam volna magyarázni, lopakodás közben annyit ejtettem meg kicsit morcosan, hogy mert még ilyenkor is engem figyel, hogy kimegyek e! Akkorát nevettünk, majdnem felébresztettük :)

2017. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
6: a nagypapámat próbáltam megtanítani mobiltelefont kezelni, de nagyon nem ment. Végül apukám beállította, hogy az összes gyorshívó gomb a nagymamámat hívja, így már nem volt gond. Aztán egyszer az ő telefonjáról szerettem volna felhívni anyukámat, de ő még volt győződve arról, hogy erről a telefonról csak a nagyimat lehet hívni. Volt nagy csodálkozás, amikor kiderült, hogy anyát is lehet.
2017. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Ezek is nagyon jók. A telefonos, nadrágkivasalós, befoltozós, bogaras, szóval az összes... :)

Van még a tarsolyotokban? Szerintem nemcsak nekem tetszenek. :) Köszi!

2017. jún. 25. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!