Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aranyköpések helyett "aranyAny...

Aranyköpések helyett "aranyAnyu vicces mondásai"? Írok egy példát:

Figyelt kérdés

Felnőtt lányaimmal beszélgettünk az ebédlőben, hogy mostanában mennyi ember él droggal, füves cigivel, stb. Lányaim meséltek néhány dolgot, beszélgettünk. Anyum a konyhában volt éppen, el volt foglalva valamivel, de csak annyit hallott, amikor azt mondom: azt sem tudom, milyen a fű szaga. Drága anyukám megszólal: Na ne mondd már, hogy sose érezted még milyen, amikor kint nyírják. :D

Van hasonló vicces történetetek? Kicsit viccesebb téma ránk fér ebben a kategóriában, mert mindig csak a sok probléma van sajna. De ezen a lányaimmal nagyot nevettünk, Ő pedig nézett nagy bociszemekkel, nem értette, mi rosszat kérdezett. :) Azóta is emlegetjük.



2017. jún. 24. 23:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
32%

"hogy miert van nyitva a szeme, hogyhogy nyitott szemmel alszik"


/Bocsánat a off-ért, de az ilyen jelenség valamilyen idegi problémára utalhat. Orvosnak feltétlenül el kellene mondani./

2017. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

6-os leírásáról eszembe jutott nekem is valami:


Anyum gyártott egy új szót. Minden tévé, ami lapos, falon van, "nincs hátulja", úgy nevezi: LAPTOPTÉVÉ :D


Már idős, és pont ezért annyira aranyos! :)

2017. jún. 25. 12:27
 13/33 jafnrétti ***** válasza:
91%
Anyukámmal elmentem egyszer cipőt venni, már megfordultunk pár helyen, de nem jártunk sikerrel, aztán anyukám javasolta, hogy "Menjünk be ide, a Playstationbe is" (Playersroom) :D
2017. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
11 az alvás elején elbambul, elalszik és utána csukja a szemét. Alapvetően csukott szemmel alszik. Ma is elbambul alvás elott semmiféle idegi baja nincs és már ovis. Ő ilyen.
2017. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%

Nagymamám pár évvel ezelőtt vett magának egy kis Notebookot hogy ő majd azon fog olvasgatni, híreket nézni stb.

Meg is mutattam neki mit hogy kell regisztráltam neki Facebookra mert azt külön igényelte :D

Majd meg mutattam neki a YouTube-t hogy ott tud mindenféle zenét, videót nézni keresgélni.

Majd pár nap múlva kiabált hogy Manuka rakd már be nekem a jutút" 😂

Be mentem és be raktam neki U2 tól egy számot.

Majd szól hogy neki nem ez a zene kell nem ezt akarta hallgatni válaszoltam neki türelmesen, jutút (😂😂😂) kértél.

Majd jött a válasz hogy neki az a program kell amin tud zenét hallgatni 😂 Ekkor le esett hogy a YouTube neki a Jutú.


Már egészen bele jött csak úgy megy a böngészgetés.

Néha meg szokott kérni regisztráljak neki valahova meg is csinálom majd meg kérdezem mi legyen a jelszó. Erre mindig ki talál valamit ami akkor ki pattan a fejéből és ilyenkor általában azt tanácsolom hogy hasonló legyen a többihez vagy legyen ugyan az hogy ne felejtse el. Áhh ne legyen már mindenhol ugyan az neki az nem teszik 😄

Majd egy idő után jön hogy nem tud belépni és mondom neki mi volt a jelszavad ? Hát őőő talán ez vagy ez vagy amaz már nem is emlékszik.

Ekkor megyek és meg változtatom újra egy olyan jelszóra amit megint el fog felejteni 😄

2017. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egyszer év elején a naptár nézegetése közben jegyezte meg morcosan, hogy "ebben az évben minden munkaszünet nap hétvégére esik... a karácsony, az október 23, még a húsvétvasárnap is..."
2017. jún. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%

Miért kell lepontozni ezeket a kis történeteket?

Amúgy le sz@rom pontozzon le akinek ez örömet okoz csak nem értem a logikát.

2017. jún. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
17-es! Én sem értem. Tőlem mindenkinek ment a zöld folyamatosan. Logikát ne keress benne, mert nincs is.
2017. jún. 26. 11:45
 19/33 anonim ***** válasza:
79%
Hát elég szánalmas hogy ez valakit örömmel tölt el de már kezdem meg szokni hogy ezen a platformon ilyen emberek is vannak 😄
2017. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

19-es! Nem tudom, mikor regisztráltál, nekem spec. ez az egy van 8-9 éve, kérdést ritkán írok ki, inkább próbálok hasznos válaszokat adni. A kamu kérdéseket mindig szóvá teszem, ebben a kategóriában van jópár troll, aki rendszeresen direkt irritáló kérdéseket tesz fel jó hosszú szöveggel, a jóhiszemű válaszolók persze, hogy neki adnak igazat. De annyira irritáló a kérdése, hogy előbb-utóbb (mondjuk a 30-40 válasznál - fél óra alatt kb.) legtöbb válaszoló rájön, hogy kamu az egész. Életszerű kérdések, csak amikor már saját maga belekeveredik a mondandójába, akkor mielőtt beszól, elhúz, előtte pedig minden második kommentre van kontrája.


Ezt a kérdést pont azért írtam ki, hogy mások is szórakozzanak egy kicsit, nevessenek a sztorikon.


A logikát mégis megtaláltam! :)

Többen írtak számítástechnikai poénos történetet, mint pl. Te is - a lepontozóknak egyértelmű megoldani, mert fiatalok, csak azt nem vették figyelembe, hogy én pontosan ANYU-MAMA-PAPA humoros megnyilvánulásaira voltam kíváncsi.

Picit hosszú lett, bocsi.

2017. jún. 26. 15:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!