Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Aranyköpések, vicces beszóláso...

Aranyköpések, vicces beszólások, történetek. (? )

Figyelt kérdés
Lehetőleg amik a suliban történtek.
2010. okt. 28. 21:09
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
82%
Ezt fater mesélte: Fizika órán kicsit felkészületlen srác kimegy felelni. Tanár kérdez: Mi volt Newton első FŐTÉTELE? Gyerek csak piszmog nem tud mit válaszolni, erre apám súgja neki: LEVES! Erre csak néz tovább nagy boci szemekkel, nem tudja mivan. Apa mondja neki tovább: Mondd már! Leves! Végül a srác benyögte és az egész osztályból kitört a röhögés :D
2010. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
96%

A fizika tanáromnak (akit nagyon szeretek :D) egy régi tanítványa feleletnél:

-Mi a munka?

Gyerek: Az amit tanárnő nem csinál!

Tannő mindig úgy mondta, hogy amit ő csinál az nem munka, csak az erőhatás × elmozdulás. :D

2010. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%

ének:"Na hadd halljam azt a csöndet"

föci:"Prága milyen város partján van?"

"Jövő héten dolgozat ebben a szent órában.-Az előzőben"

magyar:"Lenyomom az anyagot érteeeed?"

"Még egy ilyen , fiam, és beírok egy olyan talpas egyest...Van olyan hogy talpas egyes?

médiaism.:"Az ókori görögök előszeretettel ábrázolták a meztelen férfi testeket.De nem volt ám ott mindenki b*zi."

angol:"Nem? Igen? Ja hogy igen-nem.Márminthogy nem-igen."

tesi:"A Gábor leül, mer' az hülye."

2010. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
90%
ja meg fizika ÍRÁSBELI doga: MONDD EL newton 2. törvényét
2010. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
86%

Matek:Ne jácccá me beverek

angol: yes i dont

2010. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 dzsekesz ***** válasza:
100%

Hol folyik a Margitsziget?

Az agy 4 féltekére oszlik.-Magánál Barabás és más embereknél?

A viz azért fontos ,hogy megtanuljunk uszni.Ha nem lenne viz,akkor senki sem tudna uszni,és mindenki belefulladna

2010. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
96%

Töri tanárom :A a hülyeség fájna te már rég kiugrottál volna itt az erkélyen.

Magyar tanárom:Kőrösi Csoma Sátor,Ne vegyetek semmit a büfőbe mert az drága.

2010. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg az informatika tanárom mindig azt mondja h "Úgy fog lenni" "Következő órán számonkérés fog lenni"

"Most nagyon nagyon szigorú szóbeli figyelmeztetésben részesültél":D

2010. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
64%
a ló nyalja meg a meztelen szemedet! :DDDD
2010. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
99%

Történet, anno mikor 7-es voltam:


Fiú vagyok. Egy iskolai táborban voltam, ahol a fiuk külön voltak a lányoktól, aminek volt jó és rossz oldala is. Én egyet mondok a rosszak közül. Minden este volt egy vetélkedő, melyben a teljes tábor részt vett. Mivel korábban kezdtük, nem volt időm előtte lefürödni, ezért a játék után kellett. Minden rendben is ment volna, de sajnos az összes fiú a vetélkedő után egyszerre megrohamozta a zuhanyzó szobákat. Mivel egy barátom gyors volt, bekéreckedtem az Ő zuhanyzószobájába, mondván, hogy a munkamegosztás gyors. Ne érts félre:

Úgy fürödtünk, hogy én gyorsan levetkőztem az akasztóknál, majd bementem a zuhany alá. Addig ő vetkőzött le. Ekkor kiálltam a zuhany alól, hogy beszappanozzam magam, addig ő zuhanyzott. majd én mentem lemosni magam, ő szappanozta magát. Én már törölköztem és öltöztem, míg Ő is lemosta magát, és öltözött. Együtt végeztünk annyi idő alatt, mint egyvalaki. Így hamar készen lettünk. Eddig nem is annyira fura, de a szomszédban egy haver fürdött, aki hallotta a beszédünket is.

Ugyanis a csap rossz volt. Egyszer forró, másszor jeges volt a víz. Mivel én mentem előre, ezt kitapasztaltam már. Mikor viszont a barátom leforrázta magát, szolt nekem, hogy " Gyere fogd meg, hogy milyen forró!" Én azt válaszoltam, hogy " Nem fogom meg, az előbb már megfogtam". Miután kijöttünk, a szomszéd fürdőben lévő barátunk hónapokig ezzel csúfolt minket...

2010. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!