Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Aranyköpések, vicces beszóláso...

Aranyköpések, vicces beszólások, történetek. (? )

Figyelt kérdés
Lehetőleg amik a suliban történtek.
2010. okt. 28. 21:09
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim válasza:
100%

Nem sulis, de az egyik barátnőmmel ország városoztunk. Kérdeztük sorba, hogy ország, város, fiú, lány, állat?

Erre rávágja: gladiátor...(az aligátorra gondolt)

2017. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

Tőlünk egyszer megkérdezték angol órán 6. osztályban, hogy hol az Andok. A tanár hajlamos volt elkalandozni, volt, hogy az ősmagyaroknál kötöttünk ki. De mindegy is, tehát megkérdezte. Én tudtam hol van. De gondoltam suttyó leszek és a mellettem ülő haverom, aki mindent benyögött, amit odasúgtam neki, ismét benyögte. Csak éppen azt, hogy Angliában van. Dőltem a röhögéstől, főleg a tanár reakcióján. Idézem: " jól van gyerekek, nem baj, ezt inkább hagyjuk."

Szintén angol óra. Tanár mondja, hogy angol verseny. Elkezdem haverom ugratni, hogy "mi van?! menjél már angol versenyre! ". Erre a tanár: Jól van akkor, mész angol versenyre. Így kötöttem ki életem első és utolsó angol versenyén.

Gimnáziumban pedig az osztályfőnök fejmosást tartott nekünk és feltette a kérdést, hogy teljesen hülyének nézzük-e a tanárokat, hogy ilyeneket csinálunk? Erre én félhangosan: IGEN. És azt hitte, hogy egy másik gyerek volt, pedig meg se mukkant szegény.

2017. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim válasza:
100%

Töritanár (férfi): Csukd már be azt a kibas.zott ablakot, kur.va nagy hangzavar van!

Ugyan ez a tanár: nyissátok ki a könyvet a 123. hajón vagy oldalon vagy mi a fa.sz (görög hajókról beszéltünk)

Biosztanár: elejtette a táblafilcet erre: Ó hogy bas.zná meg a ló


XDDDD

2018. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim válasza:
100%
Egyik töriórán mondta a tanár, hogy mondjuk BAL oldali pártokat. Okos osztálytársam megszólal: jobbik :D
2018. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
63%

Ma mentünk a focipályára 2 osztály(nem második,2!) de valaki nem focizott (ên se)és a padra ültünk de felálltuk mert jobban láttuk,aztán megtámadtak a bogarak az egyik csaj kezén meg volt egy pók.

Be lehetett szarni a röhögéstől

2019. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

Úristen XD

Ezek qva jók😆

2020. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer éneken egy dalt tanultunk és a tanár mondja hogy "tuti ezt fogjátok elrontani benne,miben fogadjunk?"

Erre xy:chipsbe!

-tudod milyen egészségtelem az?

Juteszembe ugyanilyen a kóla...

Aztán csak magyarázott és magyarázozt és magyarázott

És nem jutottunk el odáig mit rontanánk el😆

2020. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

Nyekvtan munkafüzet:bla bka bla jedikula bka bla bla

XD

Egy o. Társam valami csöngötömg vagy mi helyett csöcsöncsüngöt olvasott

Nekünk rengeteg ilyenünk van valamire már nem is emlékszem

De volt egy olyan hogy xy-t elültették az ablakhoz a padtársátîl ott meg elkezdte mondani hogy a szemembe süt a nap,nem látok

Meg mikor elvették a tollát"az volt a szimatom!"

2020. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
63%

Régen osztálykirándulásn


Pjll


Egyszer Domi felvette kristóf pulcsiját hittanon mert ő református és nem volt itt ikyenkir mindig az udvaron van vagy másik teremben mi meg a katolikusokkal együtt voltunk mer az ő tanáruk beteg na szal aztán jön vissza kristöf és domi köszönti :szia kristóf!:D

Meg elment az áram és tomi mindja:várjunk!ha nincs áram akkor nincs net!

Meg szintén ekkor történt hoy találtunk egy sgfej boszorkányt

Aminek volt feje de egybe vokt a testével,volt p*c*j* és az volt az osztálykabalánk de szétszedték

XD

Meg egy fej bábbak rugdolóztak a fiuk aztán domi hulyeségből:"ááá ez egy fej!"

Meg márk fordítva felvette a pólóját ês ugxy nézett ki mint egy pelikán(csukjája volt)

Meg egyszer hye o.társunkat kérdezték

Hogy ő hímnemű nőnemű vagy semleges

-hát öö...se..mlege..es

András?:)te katolikus vagy evangélikus vagy?

-hát....evallégikus?(evallégikusXD)

Vagy ...ja nem ! Katalikus

András te katalikus vagy?

-ja nem evallégikus vagy nem...ja!katolikus


Ez k,a jö volt

Egyébként a gelyes vákasz hímnemű és evangélikus

Ja nem!elnézést evanlégikus!

XD

2020. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

Szal nálunk 10 fiú van és 4 lány

De az osztályunk mindig változik vagy jönnek vay elmennek de ez hosszu történet ebbe nem megyek bele

Szal mikor még 5 lány volt és 7 fiu o.kirándulásin mindenki külön vált

És az 5.csaj nem jön el sose ugyhogy mi 4en mentünk tovább

És vannak a flamingók akik majdnem kirepültek és azt hittük a dinóparkba együtt megyünk (veszprémi állatkertbe voltunk) de eltévedtünk mikor szembe találtuk magunk a fiukkal és kiderült hogy nem ugyhigy elvittek mibket és 16:00ra kellett visszaérnj és vsak 15:20 körül lehetett de a tanár egy büfében talált meg miket és már akkor nagyon keresett miket mer már rég ott kellett volna lennünk az indulóhelyen haza felé

Igen jö volt


Pl.

Én azértbnem csináltam házit mert vasárnao nem voltam iskolába

+tanár köhög

Xy:robitusin!


Meg mikor o.társam. azt hitte hogy tesója meg a tornazsájmkja fennmaradt az kegyetlen

-álljon meg !álljon meg?

:D

Meg mikor azt hazudta hogy elaludt és hirtelen ot termedt egy fa és látta jézist egy lámpávan lejönni egy lépcsön...XD

2020. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!