Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak így anyám nevelt minket egy jó idejig. Minden meg volt tiltva szinte, hétköznap nem lehetett tz-ni számítógépezni satöbbi. Közép iskolába kerültem, addigra már lett egy nevelőapám, és kiszenvedtem magamnak hogy egy órát had számítógépezzek egy nap internet is lett kötve minden ami kell. telt mult az idő megismerkedtem egy játékon életem szerelmével akivel azóta is együtt vagyunk és szereztem egy csomó barátot. Most az a helyzet hogy a nevelőm folyton tvt-néz ez kb déltől késő estig tart. És engem okolnak a magas villanyszámláért a 2 óra számítógépért. Ezért mindent megtiltanak, nem beszélhetek nem foglalkozhatok a barátaimmal a párommal nem tarthatom lassan napközben a kapcsolatot... Messze lakik tőlem a telefon pedig drága, a jegyeim jók, mindennek én vagyok az oka anyám folyton engem baszogat mindennel. Pedig csak hazajövök rendesen megtanulok és szeretnék kicsit kikapcsolódni. Lassan ott tartunk hogy ha vitatkoznak a nevelőmmel annak is én vagyok az oka... Mit tegyek? 17/L
2010. máj. 19. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább tudod milyen szülő nem akarsz lenni.Némelyik szülő nagyon furcsa tud lenni. Megoldást sajnos nem tudok.
2010. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak napi 1-2 órát szoktál netezni,akkor suli után menj egy netkávézóba vagy a suli géptermébe és netezz ott.
2010. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak a netezésen van a hangsúly egyszerűen semmi szabadságom nincs. Ha jó valami az sem jó sokáig mert elrontják. A nevelőm rontja el. Úgy érzem nagyban befolyásolja anyámat és már minden úgy van a házban ahogy ő akarja. Csettint egyet és már meg is kapja .... Ma is rámutat az órára, anyám lenyomja a netet és feljön hozzám hogy hogy képzelem én hogy átléptem a megengedett határt hogy az internet példájánál maradjunk. De akár mit csinálok az sehogy se jó.
2010. máj. 19. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:

költözz hozzám xDD

17/f

2010. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2010. máj. 20. 15:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!