Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Szüleimmel lakom, újabban elkezdtem normálisan étkezni 18 vagyok fiú és főzök magamra megoldom a kajálásomat és el is takarítok a főzés után.


Szüleim menzáról hozzák a kaját és kb ugyan abból az árból megoldanám a saját kajálásomat DE egész napra ami mind mennyiségre mind minőségre jobb és egészségesebb.


Már hónapok óta mondom nekik azt mondják jójó de mégsem történik semmi. Saját pénzből megvettem 1 hétre magamnak az alapanyagokat de ez már előző héten volt és el is fogyott már nincs lóvém amiből tudnék venni.

Hiába mondom nekik nem adnak pénzt apám azt mondja kérjek anyámtól, anyám azt h apámtól mondtam nekik, hogy ez így nem jó. De nem érdekli őket.

Mit csinálnátok a helyemben? Mit csináljak???


2010. máj. 19. 19:15
 1/4 anonim válasza:
100%
próbálj valami állást keresni. Lehet részmunkidőben, vagy heti 1-2 nap.
2010. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
főzzél nekik is ;) megbeszéled velük, hogy kapsz 2 hét próbaidőt
2010. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Most érettségizek csak 2 hónap múlva lesz melóm addig azért szeretnék enni is valami!


2. Látták már hogy csináltam kaját minden fullos volt profin megcsináltam, minden ők is ettek belőle de ők nem ezt eszik:D

2010. máj. 19. 19:44
 4/4 anonim válasza:
48%

első vagyok: helyes, keress munkát ASAP! A szüleidnek meg mondd el, hogy a menzás kajától a szervezetük alultáplált lesz, nem kap elegendő tápanyagot.. Ez idővel rákot, intenzív öregedést, aranyeret, stb. biztosít...

Ha ennek ellenére menzakajával etetnek - üsd őket agyon :D

2010. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!