Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Indulatkezelésre kéne járnom?...

Indulatkezelésre kéne járnom? Belenyomtam unokaresom fejét a doboz fagyiba

Figyelt kérdés

Itt van nálunk,9 éves lesz. Hihetetlenül idegesítő. Minden édességet megeszik a mi családunk elöl. Szopja az ujját utánna azzal taperol dolgojat,wc után nem mos kezet,fel tudném rúgni.


Anyámák tegnap vettek doboz jégkrémet,mi nem ettü k belöle ez a pofátlan aznap kétszer is.

Reggel ota nyafog a fagyiért,kivette neki anyám h kicsit olvad és ad belöle. Ott toporzékol a fagyi mellett,és látom h az ujjszopos ujjaival turkál benne h jo már. B.sszus mi nem is ettünk még belöle,igy meg már kinek van gusztusa hozzá.

Fogtam a dobozt és belenyomtam az arcába.


Anyém szerint kezelésre kéne járnom,fél h elköpi a gyerek az anyjááknak mit csináltam bele. Apám szerint nem baj,legalább többet nem hozzák.


14f


2017. jún. 23. 13:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
83%

"Mi nem is ettünk belőle, ez a pofátlan aznap kétszer is"

"És látom, hogy az ujjszopós ujjaival turkál benne" :DDDDDD


Feldobtad az estémet, nagyon jót nevettem! :D


Előttem mindent elmondtak, semmilyen indulat kezelésre nincsen szükséged, egy neveletlen gyerek, aki bosszant, itt páran meg úgy csinálnak mintha gyermek bántalmazásról lenne szó!

Apud is jófej, neked meg semmi bajod, csak az, hogy valakihez alkalmazkodni kell, aki még az alapokkal sincsen tisztában. Bármelyik 14 évest idegesítené.

2017. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, teljesen megértelek!

Nem igaz, hogy kicsi és majd megtanulja. 9 éves gyerek nem annyira kicsi, hogy ilyen alap dolgokat ne tudjon. Inkább neveletlen, sajnos az anyjának hiába mondanád, hogy mi a gond, nem értené, hiszen ő nevelte ilyennek, neki ez a normális. Apukáddal álljatok a sarkatokra, és ne engedjétek többet hogy nálatok legyen napokra. Max a szüleivel együtt mehet látogatóba, pár órára. Ha nem, akkor fogadják el, hogy igenis ha kell napi szinten a fejét belenyomod bármibe ha olyat tesz.

Tudom nem ide tartozik...párom fia 9 éves, végtelenül neveletlen, alkalmazkodni képtelen gyerek, azon kívül hogy fekszik az ágyon és a telót nyomkodja, miközben az ujját szopja semmit nem hajlandó csinálni. Páromnak sajnos normális az ujjszopás, mert szerinte "kicsi" még. Hát szerintem meg baromira nem kicsi 9 évesen.

2017. jún. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
91%
Semmi szükséged indulatkezelésre. Az is csoda, hogy csak most tört ko belőled. Türelmes család lehettek, ha ezt elviselitek. Veled és apukáddal értek egyet. A leírásod alapján, anyukád olyan szép lelkű, hálás teremtés lehet, ami nem baj, de idő kérdése, ês rá fog jönno, hogy az unokatesód nem fog megtanulni viselkedni. Addig is...reménykedj, hogy fagyis incidens miatt tényleg nem hozzák többet.
2017. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
86%
Pro tipp a kerdezonek: te is nyulj bele a kajaba, szopd az ujjad, ha anyud radszol mond hogy meg kicsi vagy, majd kinovod. Hatha eszhez kap.
2017. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!