Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Indulatkezelésre kéne járnom?...

Indulatkezelésre kéne járnom? Belenyomtam unokaresom fejét a doboz fagyiba

Figyelt kérdés

Itt van nálunk,9 éves lesz. Hihetetlenül idegesítő. Minden édességet megeszik a mi családunk elöl. Szopja az ujját utánna azzal taperol dolgojat,wc után nem mos kezet,fel tudném rúgni.


Anyámák tegnap vettek doboz jégkrémet,mi nem ettü k belöle ez a pofátlan aznap kétszer is.

Reggel ota nyafog a fagyiért,kivette neki anyám h kicsit olvad és ad belöle. Ott toporzékol a fagyi mellett,és látom h az ujjszopos ujjaival turkál benne h jo már. B.sszus mi nem is ettünk még belöle,igy meg már kinek van gusztusa hozzá.

Fogtam a dobozt és belenyomtam az arcába.


Anyém szerint kezelésre kéne járnom,fél h elköpi a gyerek az anyjááknak mit csináltam bele. Apám szerint nem baj,legalább többet nem hozzák.


14f


2017. jún. 23. 13:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Apáddal értek egyet :)
2017. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nincs szükség rá.

1. Rászóltok a gyerekre és elmagyarázzátok neki miért nem szabad koszos kézzel nyúlkálni az ételbe.

2. Elmondjátok a szüleinek és ők beszéljenek vele.


Megmondod nekik, hogy mosdó után nem mos kezet és úgy túrja azt az ételt, amiből ti is enni akartatok. Ennyi. Ha normálisak akkor a gyerekkel beszélnek.

2017. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Ennek hiába pofázunk h kéz mosás,sokszor még le se huzza a budit... kérdezem töke vannak e barátai a suliba,mondja nincs,nem csodálom ilyen igénytelen... meg nagy hozzá h szopja az ujját
2017. jún. 23. 13:15
 4/34 anonim ***** válasza:
51%
Nem volt egy szerencsés megoldás, az biztos, bár igen hatékony.:D 9 éves, jóval kisebb nálad, görény dolog visszaélni az erőfölénnyel, bármilyen idegesítő. Egyszerűbb lett volna felrakni olyan magasra, hogy ne érje el, vagy határozottan rászólni, hogy ne nyafogjon, ne turkáljon benne, majd szóltok, amikor jöhet fagyit enni, addig játsszon. Gondolom, unatkozik nálatok, azért is tömi magát. A kézmosásra is rá lehet szoktati, ha már otthon nem sikerült ezt megtenni.
2017. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Mondtuk neki szolunk ha ehet,ne nyuljon hozzá.


Mindenbe belenyul amugy eszek vmit kinézi a számbol mert h p már megette a sajátját. Reggel is eszem müzlit,csengetnek,anyám kért nyissam ki. És mire vissza megyek kézzel halássza ki a müzlit a tányérombol.

mondom neki miért nem szoltál h éhes vagy még,akkor edd meg ha már beleturkáltál,de eszik belöle két kanállal és ott hagykar. Mert azt az más mint amit ö evett. Mondom nem zavar h láttad is ugyanabbol lett öntve?

2017. jún. 23. 13:22
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Tulsulyos?
2017. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Unatkozik lehet,de mit játszak vele.fel can töltve a medence vizzel de már bele hugyozott mert lusta volt bemenni wcre,én nem ülök már igy bemellé.
2017. jún. 23. 13:24
 8/34 anonim ***** válasza:
98%
Jól tetted. Én is ezt csináltam volna pedig már 23 vagyok de 40 évesen is megtenném.
2017. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem,átlagos testalkata van
2017. jún. 23. 13:24
 10/34 A kérdező kommentje:
Kérdeztem anyámat h biztos h egy anyjuk van a növérével,mert ő normális. Nagynéném meg ha ezeket mind hagyja a gyerekének biztos vmi nem kerek nála :-D
2017. jún. 23. 13:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!