Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Indulatkezelésre kéne járnom?...

Indulatkezelésre kéne járnom? Belenyomtam unokaresom fejét a doboz fagyiba

Figyelt kérdés

Itt van nálunk,9 éves lesz. Hihetetlenül idegesítő. Minden édességet megeszik a mi családunk elöl. Szopja az ujját utánna azzal taperol dolgojat,wc után nem mos kezet,fel tudném rúgni.


Anyámák tegnap vettek doboz jégkrémet,mi nem ettü k belöle ez a pofátlan aznap kétszer is.

Reggel ota nyafog a fagyiért,kivette neki anyám h kicsit olvad és ad belöle. Ott toporzékol a fagyi mellett,és látom h az ujjszopos ujjaival turkál benne h jo már. B.sszus mi nem is ettünk még belöle,igy meg már kinek van gusztusa hozzá.

Fogtam a dobozt és belenyomtam az arcába.


Anyém szerint kezelésre kéne járnom,fél h elköpi a gyerek az anyjááknak mit csináltam bele. Apám szerint nem baj,legalább többet nem hozzák.


14f


2017. jún. 23. 13:06
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Anyám szerint még kicsi,majd megtanul viselkedni. Apám és én azt gondoljuk h nem :D


Meg anyám azt mondja h ettől család a család h segitünk egymásnak,azért vállalta be,meg mert a nagynéném mikor kicsi voltam sokszor vigyázott rám ha anyám suliba ment v bármi. Fitalalon szült,fősuli első évébe. Viszonzozza a szivességet.

2017. jún. 23. 14:21
 22/34 anonim ***** válasza:
94%

Megtanul majd viselkedni? Mikor? 5 év múlva? 20 év múlva?


Apádnak igaza van.


A kiskrapekot sajnálom, kilenc éves, világosan tudhatja, hogy valami nincs nála, csak éppen azt nem tudja, mi. A drága anyja jól kib.ott vele egy teljes életre.

2017. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Minden embernek elpattan egyszer a húr. Csak mindenkinek mástól, más mennyi idő alatt. Neked ettől, ennyi időtől. Ezen csak önfegyelmezés segíthet, de nem szeretem ezt a szót. Inkább, csak próbáld tűrni. Megértem a helyzeted. 14/f
2017. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon nem bírom, ha valakit bántanak, főleg ha kisebb vagy gyengébb, de fetrengtem volna a nevetéstől, ha láttam volna, ahogy belenyomod a fagyiba a képét a kis majomnak. :D

Anyukádnak valami nagy szívességet tehetett a nővére, ha ennyire le van neki kötelezve.

2017. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%
Jól tetted!
2017. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
96%

Így már értem, hogy szívesség viszonzása.

Viszont 2 dolgot tanácsolnék.

1. Magyarázd el anyukádnak, hogy az unokatesód 9(!!!) éves. Nem 3. Rá már nem érvényes a majd megtanulja. Még 2-3 évesen oké, hogy nem mos kezet vécé után, mert majd megtanulja, de 9 évesen nagyon nem az. Fiam 4 éves, soha nem pisilne a medencébe, mert SZOBATISZTA!!! Tudja, hogy a vécébe kell!

2. A gyereknek meg kell érteni, hogy máshol van, mások a szabályok. Ezt anyukád is lefektetheti. Mindegy, hogy máshol hogy csinálja, nálatok ezek a szabályok vannak: Vécé után kezet mosunk, medencébe nem pisilünk, ha kérünk még enni, akkor nem kinézzük a másik szájából, hanem KÉRÜNK, engedély nélkül nem nyúlunk a kajához, kézzel nem piszkálunk bele, stb.

A gyerekek nem hülyék, megtanulják, kinél mit lehet.


Fiam is alkalmazkodik anyóshoz, amikor nála nyaral. Mamánál a mama szabályi érvényesek, itthon az van, amit én engedek. Ennyi.

2017. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%

Alapjáraton ellenzem a kisebbek bántását, de ezeket olvasva azt mondom, én nemcsak belenyomtam volna a fejét a fagyiba, de utána fel is toltam volna a seggébe az egész dobozzal. A "kicsi még, majd megtanulja" egy kétévesre igaz, nem egy kilencévesre. Ennyi idősen már alap, hogy kezet mosunk, nem nyúlunk kézzel a közös kajába, nem hugyozunk a medencébe. Anyádnak nyugodtan mondd meg, hogy ő szabad akaratából vette oda a kölyköt, de te kényszerítve vagy arra, hogy együtt lakj ezzel az idomítatlan csimpánzzal, így persze, hogy nem vagy türelmes.

Kitartás amúgy, mindjárt itt a hétfő :)

2017. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
3%
14 éves kölyök ne magyarázza már el az anyjának, hogy mi merre hány méter, különösen ne akarja előírni, ki mehet oda vendégnek és ki nem. Ha ennyire nagyfiú, ő is beviheti a vendéggyereket kezet mosni a fürdőbe, elveheti előle a jégkrémet, de nem lehet vele ekkora paraszt, hogy belenyomja a fejét. A vendég neveletlensége ugyanis nem jogosítja fel arra, hogy agresszív bunkó legyen.
2017. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
79%

Jól tetted.

Ha megeszi a kajád, pofozd fel. Ezek csak ebből értenek. Basszus 9 éves iskolás nagy gyerek.

Am ha ennyire kezelhetetlrn lehet érdemrs orvoshoz vinni, a leírás alapján úgy viselkedik mint egy autista.

2017. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként tényleg nem viccből mondom, az autizmusnak vannak fokai, ha valaki 9 éves korara ennyire viszamaradott ott bajok vannak.
2017. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!