Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen életuntak?

Miért ilyen életuntak?

Figyelt kérdés
Itt is és az ismerőseim között is van néhány olyan ember, aki úgy viselkedik mint az állatok. Amit oda dobnak elé az jó. Nem akarom védeni egyik kérdezőt sem, de azért "mi sem mentünk nyaralni sose' azt akkó' mivan? " "ha nem tetszik menj el dolgozni, én már 14 évesen dolgoztam" meg hasonlók. Nem tudom, komolyan gondolják vagy csak írják? Miért ilyen életuntak? Csak a munka+párizsis zsemle+alvás mindennap az "élet"?

2017. jún. 22. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Itt is vannak ilyenek szinte mindenki. 300 fős falu mindenki mindenkit ismer. Mióta a balcsiparta járunk évente 2x milliomosnak gondolnak, szórjuk a pénzt a nyaralás hülyeség, mit lát a gyerek? Csak utaznak és költik a milliókat. Volt hogy a fiam a barátjánál volt az anyuka megkérdezte mennyi a havi bevételünk.. sorolhatnám mik vannak.

Ne foglalkozz az ilyen emberekkel, lekell sz.rni és kész.

2017. jún. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert ha vki mar jol erzi magat azt nem tudjak jo szemmel nezni, mert hat mit kepzel magarol? Vki megteheti, trsz is erte, vki nem. Az ilyenektol en is rosszul vagyok, egy mostani 14eves mwgis mit dolgozzon, meg ha nyaralni akar hogyan intezze el a dolgat? Sok itt a begyoposodott ember
2017. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem elég izgalmas az életük, ezért máséval foglalkoznak.
2017. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Jaj, még mindig a kislány kérdésén pörögtök?

Szánalmas.


Még mindig az a baj, hogy a kérdező anyjáék pénzét akarja beosztani, amiről fogalma sincs, hogy mennyi!

Mellesleg arról sincs képben, hogy gey külföldi út 100 rongynál kezdődik, és akkor még nem is mentek messzire.


És mi sem mentünk külföldre, mert arra nem volt pénz, de furcsa, én sohasem vergődtem, hogy a Zsófi meg a Tibi Rodoszon vannak, mert felfogtam, hogy apa csomót dolgozik, hogy legyen ruhánk, minden nap meleg étel és hogy belföldre el tudjunk menni 4 napra.


Nem vagyok irigy, miért lennék, külföldön élek, de amit ez a kislány letol hetente, az valami szánalom.


Nem fogja fel, ha nincs pénz Görögországra (pedig az olcsó a gazdasági szarságaik miatt), akkor nincs és kész.

2017. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Egy balkáni néptől mit vársz ?
2017. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Most Te vagy direktbe hergeled a népet, vagy ennyire ostoba vagy kérdező. Az elmúlt hetek(!) erről szól, hogy jön a kislány elhordja a szüleit mindennek mert nem viszik külföldre nyaralni Aztán jössz Te ezzel az ostoba provokatív kérdéssel... olvass vissza, mert ez a "párizsis zsemle" kérdésed bizony szerepelt már nem is egyszer.

Amúgy Te ne foglalkozz más életével, amíg Neked meg abból ál az "élet", hogy itt provokálod az embereket.

2017. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyéként, utolsó, nem kizárt, hogy két kérdező ugyanaz a személy :D, csak skizofrén például. :)
2017. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!