Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előítéletes anyám eltiltott...

Kovács Hajnii kérdése:

Az előítéletes anyám eltiltott a fiútól, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
1hónapja megismerkedtem egy fiúval, akivel nem ugyanaz a kulturank..o roma szarmazasu. Nem vagyok rasszista, de abban egyetertek sok emberrel hogy van a romaknak egy olyan resze, akik lopnak, hazudnak , segelyekbol elnek, szoval a 'proli' resz, de magyarokbol igy van ilyen eleg..volt eddig nehany baratom, de senkinel nem ereztem azt az oszinte szerelmet, mint nala. Elmondhatatlanul jol nevelt es rendes ember, tanul, iskolaba jar, dolgozik. Van penzuk rendesen az latszik, de nem ezert vagyok vele.. bemutatott a csaladjanak is, meglepoen rendes emberek ok is. Ugy erzem o az elso fiu, aki nem csak kihasznalva engem, 1 dolgot akar..anyukam viszont hallott pletykak utjan nehany dolgot a fiu apjarol, de a fiurol mindenki azt mondja hogy vegtelenul rendes es velem az apukaja is..minden tokeletes lenne de ezek miatt anyam eltiltott tole. Anyam szerint az alma nem esik messze a fajatol ( tennem hozza nemhiszem hogy igazak a vádak amiket o nem tudom h eppen hol hallott) es hogy nem azert tanittatott engem hogy szuljek 8 gyereket, majd egesz hatralevo eletemben otthon uljek az 'agressziv' ferjemmel, mert szerint minden roma agressziv..lehet az is kozrejatszik, hogy o az elsi fiu akit en anyukamnak bemutattam, es mehez neki elfogadni higy elkezdtem 'felnoni'. A talalkozasuk utan neki is az volt a velemenye hogy nagyon helyes, tiszta es latszik hogy milyen jol nevelt fiu..meg meg is lepodtem. :D 17 evesek vagyunk amugy mindketten..azota sokat veszekedunk anyaval es hallani se akar errol a temarol. Apa nem velunk el. Mar nagyon leszivnak ezek a vitak, es megveto pillantasok es probaltam ravenni magam a szakitasra, de egyszeruen nem megy. Erzem hogy oszinten szeret es nemakarok neki fajdalmat okozni, valamint keptelen vagyok megtenni. Nekem o az aki kivul belul tokeletes es tudom, hogy nem fogok meg egy ilyet talalni mint o..az segitene ha athivnam hozzank ujbol? Mondjuk anyam hallani se akar errol se..nemtudom mi csinaljak. Felek hogy tenyleg komoly kovetkezmenyei lesznek ha vegre a sarkamra allok..nem merek.:( segitsetek!! :(
2017. jún. 21. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Mit hallott a faterjáról anyukád?
2017. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
17 éves vagy? No, akkor húzzál bele, mert ennyi idősen már legalább 5 gyerekednek kellene lennie. Majd az urad eligazít. Szülsz 10 gyereket, végignézed, hogy fűvel-fával megcsal, de ne aggódj, a lényeg, hogy este hozzád megy haza (hogy jól összeverjen). Ne foglalkozz azzal, hogy miből van a pénz, asszonynak hallgass a neve.
2017. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
istenem, mintha magamat olvasnam! 😅 pontosan ugyanez volt nalam is a szituacio, mindennel szerelmesebb voltam, O jelentette a vilagot, a szuleimmel allandoan veszekedtem, hogy ok nem ezert neveltek engem, minek akarok ilyen gyerektol barmit, a ver nem valik vizze stb. hozzajuk vagtam, hogy jo akkor elkoltozom, osszeszedtem a kis cuccom es a penzemet is, hogy elkoltozzek.... a mamamhoz 😀 szoval nagy vitak voltak nalunk is, nem fogadtak el a fiut. teljesen mas okbol lett vege, nem a szuloi nyomas miatt, es en a mai napig a tuzbe tennem erte a kezemet, szoval en azt mondom, ne hallgass az eloiteletekre, ha te biztos vagy a szerelmetekben, akkor allj ki erte!
2017. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2/3-as valaszolo! Na o az aki pont nem ilyen, de ezt nem erti meg anyum! O is detto ezeket mondta, es szanalmas rasszistasag ez szerintem..
2017. jún. 21. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Felek hogy tenyleg komoly kovetkezmenyei lesznek ha vegre a sarkamra allok..nem merek.:( segitsetek!! :(

Kérdező, pedig ahogy olvaslak, épp itt lenne az ideje... az életben rendszerint kevés a repkedő sült galamb, az a természetes, hogy az embernek meg kell küzdenie a saját érdekeiért.

Anyád meg majd lenyugszik, mert neki meg az a dolga, hogy hagyjon téged felnőni, és fogadja el a saját életedről hozott döntéseidet.

Egyébként meg ne erőltesd a kapcsolatot a fiú és anyád közt, ha nem kíváncsi rá, hát nem kíváncsi, találkozzatok addig máshol.

2017. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mond el apádnak, valószínűleg ő sem fogja díjazni, reméljük ő meg tud győzni, hogy vess véget a kapcsolatnak.
2017. jún. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!