Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ez mennyire...

Mit gondoltok, ez mennyire előítéletes dolog? Ti h cselekednétek?

Figyelt kérdés
kb egy hete szoktam chatelni egy sráccal, ő írt rám, mert egy grill partyn látott(én nem őt), vannak közös ismerőseink. Azután rám írt FBon és szoktunk dumálni, aztán egyik nap fel is hívott telefonon és ott is beszélgettünk. De engem valahogy nem mozgat meg a dolog. Eldumálgatok vele, de egyszerűen nem érdekel ennél jobban. Láttam néhány képét és nem is tetszett, nem tudom h ez hat ki a véleményemre!?A kérdésem az lenne, h h vessek véget ennek, amikor még el sem kezdődött, nem akarom megbántani. Mivel én nyárra elköltöztem az országból így 2 hónapig nincs is esély a személyes találkozóra és nem akarom addig hitegetni...
2012. júl. 26. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Említsd meg neki, hogy alakul a dolog egy otthoni ismerősöddel, és reméled, hogy összejön.
2012. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De egyértelmű, hogy ő kapcsolatot akar? Nem csak barátkozik?
2012. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze nem egyértelmű. Csak nemegyszer mondta, h mikor visszamegyek találkoznunk kell stb. 25 éves, szerintem nem írna egy lánynak majdnem minden nap barátkozás céljából..
2012. júl. 26. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj neki pasiügyekről (kivel randiztál, ki tetszik stb.), attól rögtön leesik neki, hogy ő csak barát.
2012. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írd meg neki, hogy valószínűleg nem ugyan úgy gondoljátok a dolgokat, nem szeretnéd megbántani, de hitegetni sem. Még az előtt szeretnél ennek véget vetni, amielőtt nagyon beleélné magát.

Ennyi.

2012. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen leírtam egy ilyen srácnak, hogy ha jól értelmezem a dolgokat, akkor ő többet akar tőlem, de én nem szeretnék tőle olyasmit. Ennyi.
2012. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,nem jóképű és már ezért mehet is a jó büdös francba ezért nem akarsz tőle semmit
2012. júl. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!