Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte a legjobb barátnők...

Szinte a legjobb barátnők vagyunk, mégis miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés

Nos.Mindent megbeszélünk, akármi van, mindig meghallgatom, segitek neki amiben csak tudok.Valamelyik nap beszéltünk a buszon.(Kaptam a páromtól egy új telefont,mondtam neki,hogy hagyja meg magának, de nem,neki kellett az enyém.)És kérdezte a barátnőm, hogy honnan a telefon.Én ezt elmondtam neki,Ő erre nagyon furán reagált.Hogy ő biztos nem fogatta volna el, akármilyen komoly is a kapcsolata.Lehet nekem sem kellett volna elfogadnom?

És egy ideje nem is beszélünk, találkoztunk, hiába beszéltem neki,flegma volt, anyjával beszéltem csak.Fel sem hiv, azelőtt általában felhivott, most semmi.Én meg mondtam, nem fogom keresni, lehet rosszul döntök, de rosszul érint engem is.

Ti mit tennétek?

18/L


2010. máj. 19. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd egyszerűen csak féltékeny. 5 hónapja jártam a barátommal, amikor egy ékköves aranygyűrűt kaptam tőle. Akkor vissza kellett volna adnom neki, mert nem volt elég komoly a kapcsolatom? Ez hülyeség. A barátod saját telefonja volt, annak adja és azt csinál vele, amit akar.

Szerintem hagyj a barátnődnek egy kis időt, hogy megnyugodjon. Ha egy hét múlva sem keres, keresd meg te.

2010. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy kicsit irigy az új telefonod miatt? Vagy amiatt, mert te összeakadtál egy rendes sráccal? nem lehet, hogy te egy kicsit hanyagoltad a fiú miatt?


akárhogy is van sztem nem ezt nevezik legjobb barátságnak...

2010. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb egy hete nem jelentkezik.Mikor megismerkedtünk a párommal 2 éve, akkor talán hanyagoltam, de utána mindig kerestem, hogy beszéljünk, stb.Mindig volt rá időm, most is van.Mióta neki is van párja, azóta ő hanyagol, de én megértem, de én tettem ez ellen, ő nem.

Bánt, mert nehéz barátokat szerezni, de ugy látszik megtartani is.

Köszönöm az eddig válaszokat.

2010. máj. 19. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen csak irigy
2010. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen "barátom"...igy utólag nézve miatta veszekedtünk csak párommal,ő beszélte tele a fejem hülyeséggel (nem tesz jót ha annyit vagytok együtt,nehogy elkényeztesd már,biztos csinált valami rosszat pasi magától nem vesz csak ugy virágot,és hasonlók)...

miota őt kizártam véglegesen az életemből,negyedannyit nem veszekszünk...

2010. máj. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!