Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy alakítanátok ezt az egészet?

Hogy alakítanátok ezt az egészet?

Figyelt kérdés

A párommal babát szeretnénk, immár két éve. Most tartunk ott, hogy megyünk lombikra. Házasok még nem vagyunk, "csak" hivatalosan élettársak.

Az esküvőt jövőre szeretnénk megtartani, ha addig nem jön a baba, ha pedig jön, akkor pedig utána, hogy egy kicsit megerősödjön.

Így ha minden igaz, akkor talán babánk hamarabb lesz, mint esküvőnk.

Ti hogy csináltátok, vagy hogy lehetne?

Házasodjunk meg, mikor már a baba a pocimban van?

Vagy tényleg jövőre, ha addig nem jön a baba?

Vagy utána akkor már a babával?

Szerintetek?


2010. máj. 19. 08:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Házasság és aztán gyerek!
2010. máj. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És hogyan viteleznéd ki? Erre lennék kíváncsi. Kifejted?
2010. máj. 19. 08:24
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Jajaj! Én várnék azzal az esküvővel. Tudod miért, ké éve babát szeretnétek, ami ugye még nem jött össze. De ha összeházasodtok és még akkor sem jön össze egy darabig rámehet a házasságotok, a nagy babaprojektbe. Ha igazán szeretitek egymást egy babával is nyugodtan összeházasodhattok, ez már nem az őskor.
2010. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Miért menne rá a házasságunk?

Eddig is kitartottunk egymás mellett mindenben.

2 éve szeretnénk babát, ami azt jelenti, hogy túl vagyunk 4 inszemináción, számos vizsgálaton, stb.

Szerintem nem menne rá a házasságunk sem, ha eddig a kapcsolatunk sem ment rá.

2010. máj. 19. 08:44
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi idénre terveztük az esküvőt párommal, októberben megtudtuk, hogy jön a baba. Így az esküvőt elhalasztottuk "valamikorra":) Szerintem is inkább a babával "kezdjétek". Sok szerencsét és kitartást hozzá!
2010. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen!

2010. máj. 19. 08:48
 7/18 anonim ***** válasza:
Sokszor azert nem jon a baba, mert a keresese olyan lelki allapotot hoz letre ami kihat a szervezetre is,ami atmeneti meddoseget okoz.Ha sikerul megnyugodni es azt mondani,hogy mivel nincs olyan szervi akadaly ami a terhesseget gatolna,johet a baba amikor "akar", meglatod jonni fog.
2010. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Nálunk nem a "görcsös" akarás miatt nem jön a baba, hanem elég komoly szervi okai vannak.

2010. máj. 19. 08:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Először a házasság,azután a baba. A házasság nem egyenlő a nagy lakodalommal. Meglehet esküdni úgy is,hogy csak két tanu van jelen. Ha ragaszkodtok a nagy felhajtáshoz,akkor a baba után még annyi pénzetek sem lesz a lagzira,mint most.
2010. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Értem én, hogy előbb a lagzi, aztán a baba.

De leírnád hogy kellene kivitelezni?

Ugyanis jövő hónapban lombik, ami már biztos...

2010. máj. 19. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!