Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mondtam igazat a barátomró...

Nem mondtam igazat a barátomról, mert tudom, hogy akkor nem engednének vele találkozni. Hogy mondjam el az igazat? 17/L

Figyelt kérdés

Otthon azt mondtam, hogy a párom 22 éves, de igazából 26. Hétvégén mutatom be itthon és vhogy ezt ki kellene küszöbölni.

Tudom, hogy nem ilyenkor kellene gondolkodni, de nem tudom mit csináljak. Segítsetek.


2010. máj. 18. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt füllentened. Állj a szüleid elé és mondd meg az igazat. Úgyis kiderül.
2010. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Jó kapcsolat lesz, ami miatt hazudozol már az elején...
2010. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
hát szerintem még mialőt bemutatod, inkább akkor mondd el a szüleidnek, mert ha a barátodtól kérdezik meg és akkor még ő is hazudja hogy 22, az úgy cinkesebb :)
2010. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek mielőbb mond meg..ezek olyan dolgok amiket nem lehet eltitkolni.Egyébként sem tartom olyan irtózatos korkülönbségnek de ha te gondnak érzed hogy eltitkoltad az már baj..
2010. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most már én is tudom, hogy kár volt füllenteni.

Én nem érzem soknak a korkülönbséget. A bátyámnak volt egy 8 évvel fiatalabb barátnője és kiakadtak rajta. Akkor a bátyám 24 volt. Ezért nem tudom, mit szólnak majd hozzá.

2010. máj. 18. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan nagy cucc, egy kis füllentés belefér. Mondd meg, hogy hát... hát... nem teljesen az igazat mondtam, de csak azért, mert, hogy ezért (ami volt a tesóddal kapcsolatban) nem mondtad meg az igazat, de most megmondod.

Viszont van egy mondás: amit félelmből tennél, azt ne tedd.


Végső soron a félelem, és a bizalmatlanság volt az ok, ezek a negatív érzelmek elkerülhetők lettek volna, ha a szülőktől nem kell félni. Tehát azt is lehetne mondani, hogy ők az okai.

Viszont: Ha házasságról lenne szó, nem tartanám súlyos korkülönbségnek, vagy ha mondjuk te lennél 25 ő meg 35, de a jelen esetben egy tini, meg egy fenőtt, szóval nem ugyanaz az életforma, neked még tanulni kell, ő már lehet, hogy dolgozik ő már felnőtt kapcsolatot akar, (hűségeskű, reggelikészítés, esetleg gyerek, stb) lehet hogy neked az nem tetszene még.

2010. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem légy következetes, a barátod is mondjon 22-t. Már ha tényleg rendes gyerek, komolyan vesz, szeret Téged (és nem hülyít a korod miatt...), de a szülők a puszta számadat miatt kiakadnának. Tudom milyen az otthoni cseszegetés, nem kell az Neked.... És ez ártalmatlan füllentés (már ha tényleg nem vagy veszélyben)
2010. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!