Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha kiderülne...

Hogy reagálnál ha kiderülne hogy anyukád terhes és elakarja vetetni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 10:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
4%

Valóban, lehet véleményed, de ilyen témában nem illik megosztani.


Akkor te miért is osztottad meg? Jaa hogy csak az abortuszt támogató véleményeknek van helyük az oldalon? Legalábbis szerinted.


Kérdező: Meglepődnék, mivel anya ugyan annyira abortusz ellenes mint én, így kizártnak tartom hogy megtenné. DE ha mégis, szomorú lennék és csalódott.

2017. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Metionin ***** válasza:
100%
Támogatnám. Régebben is támogattam volna, nem csak most a kora miatt (53), hanem mert tudom hogy plusz egy gyereket már nem tudtak volna eltartani, hiszen engem is alig tudtak.
2017. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, az ő döntése. Én sem örülnék, ha ő akarna beleszólni az én életembe, fordítva sem más a helyzet.
2017. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően nem támogatom az abortuszt, de amikor nálunk történt hasonló, én támogattam. Eleve a pasija beijedt, eltűnt (pedig komoly kapcsolatról volt szó!), plusz józan ésszel mind tudtuk, hogy 45 évesen még egy gyereket vállalni, úgy, hogy egyébként is szegény családról beszélünk, plusz engem is egyedül nevelt fel...

Persze neki is rossz volt, azóta is emlegeti, hogy már mennyi idős lenne, és bár megtartotta volna, de akkor ez volt a legjobb döntés.

2017. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!