Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha kiderülne...

Hogy reagálnál ha kiderülne hogy anyukád terhes és elakarja vetetni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 10:27
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#3 44 èves
2017. jún. 11. 11:53
 12/24 A kérdező kommentje:
#5 nem ilyen oka van, mindig azt hallom, azt hangoztatja hogy egy gyereket akart.
2017. jún. 11. 11:55
 13/24 anonim ***** válasza:
30%
Eléggé betegnek gondolnám miatta apámat, amiért anyámat újra teherbe ejtette. Főleg azért, mert anyám már három éve halott.
2017. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

- Semmi közöd hozzá.

- Ilyen idősen igen jó esélye van, hogy valamilyen genetikai rendellenességgel szülessen. Szeretnél egy állandó felügyeletet és rengeteg pénzbe kerülő fejlesztéseket igénylő kistestvért?

- Azt a gyereket fel is kell valakinek nevelni. Te fogod majd iskoláztatni?

2017. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Ja igen, és ha babázni akarsz, gondoskodj sajátról.
2017. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

És apukád mit szól?

Én megértem, hogy 44 évesen már nem merik bevállalni.

Ez az ő döntésük.

Persze, ha megtartanák, én örülnék neki.

Szóval azt hiszem, nem szólnék bele egyáltalán.

2017. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%
Mivel ő neki van egyedül döntés joga így tiszteletben tartanám. Egy gyereket nem csak megszülni kell, hanem fel is kell nevelni 18 éves koráig mellette állni, és ha mondjuk anyukám ezt 45 évesen tenné alapból már kockázattal jár, plusz 18 évre még elkötelezné magát és ezzel csak a leendő gyerekével testvéremmel szúrna ki mert mire éppen hogy belecsöppenne a nagy betűs életbe már egyből a talpára kellene állnia mert akkor kitudja hogy mennyi ideje lenne hátra anyának. Itt nagyon sok szempontot kell figyelembe venni.
2017. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén szólva anyám ritka rossz "anya". Egy kisbabát is megüt (van egy öcsém 14 év kor különbséggel, láttam én eleget), idegbeteg, ha sokat sír megrázza és ordibál vele stb. Amíg az aktuális pasija hozza a pénzt, addig tőle a gyereket is molesztálhatja. Csak idegenek előtt mézes-mázos, de otthon néma csendben kell lenni vagy szétver. Szóval én támogatnám, nem kell még egy gyereket megnyomorítani. + ő is elég idős ma már (45 éves), ugye a betegségek...
2017. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
14%

Anyukád mêg akár fel is növelhetné. A nők átlagéletkora közel 79 év, azaz 35 évig mellette lehetne. Apukád gondolom idősebb, a férfiak átlagéletkora 72 év. Ez a szűkebb keresztmetszet. A genetikai betegségektől nem tartanék, mert szűrik ilyen korban, és statisztikák bizonyítják, hogy az idősebb anyukáknak intelligensebb a gyereke.

Az már más kérdés, hogy anyukád nem gyereket nevelni akar még 20 évig, hanem élni az életet.

Ez az ő döntésük.

2017. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
63%

Semmi közöm nem lenne hozzá, mivel engem nem érintene egyáltalán, és nem lenne jogom beleszólni.

Viszont ha megtartaná, akkor már lenne jogom véleményt mondani, legalább annyit, hogy rám ne számítson semmiben.

2017. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!