Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az új divat, hogy...

Mi ez az új divat, hogy csinos diáklányt támogatnék?

Figyelt kérdés

Egyetemistaként, lányként diákmunkát akartam keresni. Több nyelven beszélek, kommunikatív,dekoratív lánynak tartom magamat.( semmi nagyképűség,beképzeltség,nem azért írom)De felháborítónak tartom,hogy nem az ember képességeire kíváncsiak, úton-útfélen,ha el is jut az ember egy meghallgatásig, a szó átterelődik arra,hogy ebben a világban a viszonyok átrendeződnek időnként a főnök és beosztottja között. ????

Valóban itt tartunk,hogy az ember adja el magát?Szerintem roppant megalázó. Kíváncsi vagyok a véleményekre.


2010. máj. 18. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Igen itt tartunk sajna!
2010. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
ez nem új divat.ez megy már pár éve
2010. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert megsokszorozódott a mocskos, gerinctelen, hatalmával visszaélő főnökök száma...
2010. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
ez a trend, melynek másik neve a "tisztességes emberek rohadjanak meg"
2010. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg nem új divat. És sokan belemennek, szóval még te kapod meg a végén, hogy maradi vagy. És akik hajlandóak belemenni, azok sajnos jól is járnak az esetek 99%-ában.
2010. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

" a szó átterelődik arra,hogy ebben a világban a viszonyok átrendeződnek időnként a főnök és beosztottja között"


Mivan? Milyen cégnél volt ez?

KKV-nál el tudom képzelni, de ha lejjebb adzs az igényeidből - szórólapozás. hostesskedés, tesco, meki - garantáltan nem lesz ilyen gondod.


Több nyelven beszélek,- tarts nyelvórát, ott se lessz ilyen

2010. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Bizony nem új divat,sőt nem az,hogy pár éve létezik,hanem már évszázadok óta.Miért,mit gondolsz,a csini műkörmös,póthajas,szilikonmellű,drága ruhás egyetemcicáknak miből telik ennyi mindenre?Nagyon sokan élnek ám ebből,és nemcsak egyetemisták.Mint a bankos reklámban,Carlo megad mindent és nemcsak kölcsönbe....
2010. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez tényleg nem új, évek óta látni/hallani ilyeneket. Szerintem ez is prostitúcióra való felhívás, hiszen pénzért cserébe szexuális szolgáltatásokat várnak el. Inkább a tehetősebbek keresik ezt a fajta kikapcsolódást, hiszen feltételeket szabnak (tanult, dekoratív és tudja, hogy csak szexre kell), így nagyon nem nyúlhatnak mellé, ráadásul 18 év felettieket keresnek. Igazából ez is halott lenne, ha nem lenne sok lány, aki belemegy.
2010. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát igen, éppen azt akartam irni, hogy sajnos azok az emberek élnek/járnak jól, akik minden erkölcstelen dolgokba bele mennek...Én csak annyit fűzök még hozzá, hogy akinek a lelke és a lelkiismeret megengedi, az éljen is úgy!! Legalább jobban élhet, ha megragad bizonyos lehetőségeket!!! Én soha nem mernék bármi hasonlót tenni...de közbe irigykedve nézem azokat akik a szemüktől nem látva el vannak kápráztatva egy aljas, kétszinű embertől é smidnent megadnak értük...ezt értem konkrétan pl. a mai világba még nagy divat lett a 60 évesek (dús gazdag palik persze)szerelme a 22 évesekkel..Na igen..ezek a lányok tudnak álni..
2010. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
és így lesz a ribancból jogász meg kereskedelmi mánáger :))
2010. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!