Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most új divat? Vagy én...

Ez most új divat? Vagy én maradtam le?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre,hogy a lakásavatót is kb. úgy tartják,mint egy lagzit. Meghívó, ajándéklista stb. Ez új divat, vagy régi csak én nem tudtam róla?:) Mi két éve költöztünk be, de nálunk csak egy szimpla buli volt. Nem volt meghívó, lista sem, mindenki azt hozott amit akart. Főleg virágot és bort!:)
2011. máj. 6. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem maradtál le:) Én ezeket a "szokásokat" inkább gazdagabb családoknál láttam.Ugye aki jobban megteheti.De szerintem fölösleges:)
2011. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lassan a tábortűz sem arról fog szólni, amiről eddig ... :DDD

Ne lepődj meg! Van aki(k) túlzásba esnek.

2011. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sznoboskodni , rongyot rázni magát többnek, jobbnak, gazdagabbnak mutatni mindig is divat volt.De mostanában már már népbetegség.A magukat helytelenül pozicionáló egyedek a 'társadalmi táplálékláncban' nagyon nevetségesek tudnak ám lenni .Főleg amikor olyan dolgokban próbálnak szintet(trendiséget) tartani amik teljesen fölöslegesek és számukra túl nagy áldozatot von maga után.

Ez a kivagyiság , a nemakármilyenség, a különlegeskedés és a mód ahogyan tesznek róla és szeretnék , h látványosan megnyilvánuljon a sok szürke kisegér különlegesen és kivételesen igényes egyénisége már nem kevés szórakoztató percet okoztak nekem és a hozzám hasonló átlagos akármilyeneknek:)


Ha egy házavatón nem lép fel a Rolling Stones(vagy bármelyik hasonló kaliberű csapat) és nincs legalább félórás tűzijáték , ha nem Robert De Niro fogadja komornyiknak öltözve a vendégeket és nem hancúroznak félmeztelen lányok a szökőkútban és a ház asszonya nem hastáncol az asztalon Sakirával együtt akkor az egész csak egy nagyon gáz zsíros-kenyér parti.Ahol 'űberciki' megjelenni is és kizárt dolog , h a disztingvált emberek jól bírnák érezni magukat.

:DDD


Tök mindegy milyen bulit csinálsz, ha azt akarod, h irigyeljenek és sok kellemetlenséged legyen ebből kifolyólag(pl én telepofával fogok röhögni rajtad:) az unalom elkerülése végett ,akkor szállj be te is a versenybe kellő bankkölcsönökkel és a szülők évek óta spórolgatott és elkunyerált pénzecskéjével.


De ha csak átlagos vagy akkor üdvözöllek a klubban és elég lesz oda egy átlagos ám barátok közt tartott buli , némi borral és sok tanulsággal afelől, h a következő házat már egész másképp fogod összerakni.Mert ugye az első házat az ember az ellenségének építi, a másodikat a barátjának és csak a harmadik szokott olyan lenni ami jó is:)

Persze nem mindenkinek van 'ideje' ennyit próbálkozni ,sőt nagyon sokan örülünk annak is ha jó sokára örökölünk egy valamilyet és azt valahogy helyre bírjuk pofozni anélkül ,h a bank rabszolgáivá váljunk, hátralevő életünkben.

2011. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig ez a cirkusz megy majd, ha az illető új lakásba költözik?
2011. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak azok tehetik meg akiknek telik rá.Azokból meg annyira sok azért nincs.Pl én nem tudnék ekkora bulit szervezni,inkább a lakásomra, és a családomra költeném.
2011. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor én kivétel vagyok, mert nekem telne is! Nem nagyképűségből, de telne. De még csak eszünkbe sem jutott,hogy lista, meg meghívó, meg heteket készülni rá!

Na mindegy! Akkor tényleg ennyire változik a világ!

2011. máj. 7. 06:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!