Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy hagyom magam...

Normális, hogy hagyom magam dróton rángatni?

Figyelt kérdés
Elmúltam 30, külön élek, de még mindig úgy gondolja a család,hogy azonnal ugrok ha ők úgy gondolják. Este megbeszélek egy programot, vagy eltervezek valamit, akkor tuti,hogy keresztül húzzák. Ha meg nem-et mondok, még én jövök ki szarul belőle.
2017. jún. 7. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Normális, ez minden családban így van. A gyerek tisztelettel tartozik a szüleinek. Ez is beletartozik, hogy menjél, ha hívnak. Olyan nehéz? Egyszer majd nem hívnak, de akkor már élni sem fognak. Addig használjátok ki az együtt tölthető időt.
2017. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Fura családja lehet az elsó válaszolónak:)

Amúgy csak azt tudják rángatni, aki hagyja magát. Ez csak ennyi

2017. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne normális.. Viszont azért csinálják, mert hagyod. Ha nem hagynád és fapofával leráznád magadról az ilyenkor esetleges hisztit és érzelmi zsarolást, akkor nem csinálnák.
2017. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs fura családom, normális családom van. Ez a normális.
2017. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek tisztelettel tartozik a szülei irányába, viszont ez fordítva is igaz. Szóval egy 30 éves felnőtt embernek nem kell úgy ugrálnia ahogyan a szülei fütyülnek. A szülőknek is ugyanúgy kell tisztelnie a gyereke magánéletét.
2017. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. jún. 7. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális dolog. Már önálló életed van. Ez érzelmi zsarolás, én is hasonló cipőben járok. Szeretem a családom, segítek is amikor csak tudok, de mindennek van határa.
2017. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Két évbe és nagy sértődések árán szoktattam le anyósomat, hogy a feleségemet dróton rángassa, és minden mindig úgy legyen ahogy ő azt kigondolta.

És ha terveztünk valamit, oda el is mentünk. Még akkor is, ha éppen akciósan reggel sikerült 20 kiló epret vennie, és kellett volna azonnal menni befőzni segíteni. Mi meg mondjuk le a színházat, vagy a mozit, mert itt az eper.

Na peeeersze...

Két év alatt sikerült elérnem, hogy mostmár kér, ha szeretne valamit. És nem parancsolni próbál. És előre egyeztet, és nem várja el, ha csettint, akkor pattanjunk.

Megérte a nevelés.

Békésebb így az élet és a feleségem sem bosszankodik annyit.

2017. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!