Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tegnap a férjemel...

Mit tegyek? Tegnap a férjemel elég csúnyán összevesztünk. és ennek következtében a kezemnél elkezdet rángatni de úgy hogy azonnal belilut tőle a kezem. én meg pofon vágtam. (védekeztem).

Figyelt kérdés
Fogtam a a babát, és elmentünk a szüleimhez.. és hívogatott,sms-ket írt hogy nagyon sajnálja amit tett. menjünk vissza.. Szüleim azt mondták ne menjek vissza.De a történet után már nem is merek vissza menni.. Soha nem volt ilyen agressziv.:(
2010. jan. 23. 10:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Most majd biztos, hogy jól megmondják a frankót a feministák. DE ő rángatott, te meg pofon vágtad.."kvittek" vagytok valamennyire. Fontos lenne tudni, hogy min veszekedtetek.. mert abból derül ki, kinek volt igaza.. Nem azt mondom, hogy az agresszívitás a megoldás..de nem azt mondtad, hogy megpofozott és megvert, hanem rángatott..ezért kérdezem, hogy mi volt.
2010. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azért vesztünk össze, mert az anyósom mindig beleszól az életembe, hogy nem nem kéne a baba mellett dolgozni így meg úgy.. meg nem csinálok semmit házimunkába.. és ezt szóvá tettem a férjemnek hogy állítsa le egy kicsit.. és ezen kapta fel a vízet.
2010. jan. 23. 10:48
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát igen a férfiak nagyon érzékenyen veszik, ha az anyjukról van szó. Szerintem próbáld megbeszélni vele, de nem most..hétvégén szerintem maradj akkor anyudéknál. Aztán hétfőn beszéljetek és tisztázzátok le, hogy hogy lesz azután. És mégegyszer ne csináljon ilyet.. gondolom elválni azért nem akarsz.
2010. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Ja az okon van a hangsúly ami okozatként kiváltotta ezt a vitát.

Szerintem nagy baj nem történt, Te visszaadtad...nem hagytad magad.

Nyugodj meg, beszéljetek és menj vissza.


Velem is ugyanez volt és ne félj több nem is történt olyat odavágtam, majd megbeszéltük MINDKETTEN elnézést kértünk és pont.

Nagy volt akkoriban a feszültség bennünk-tanultunk belőle!

2010. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Félsz a férjedtől?

Ha a szüleid azt javasolták,hogy ne menj vissza, akkor valamit kihagytál a történetből.Mert a szülők többnyire összetartani igyekeznek a csaladot,nem szétszedni.

2010. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok elválni. De Édesapám nagyon dühös hogy hozzámért és úgy megszorított.. Anyu meg azt mondja hogy előfordul lehet sok stressz..
2010. jan. 23. 10:58
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

10:54es vagyok megint:)


Na így már jobban értem, velünk is ugyanígy anyós baj volt.

Én megmondtam kerek perec Szeretlek életem...stbstbstb...

De bírjál anyáddal, mert én nem áldozatnak születtem...

Hál'Istennek felfogta...

Ha egy pali nem tudja az anyját kezelni, akkor jobb ha új életet kezdesz!

De szerintem lehet pont ez az a veszekedés ami tényleg elgondolkoztatja!

Beszéljetek és próbáld meg szerintem még!

Sok Sikert!

2010. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem ő ütött meg téged, hanem te őt, addig nincs komoly okod félni tőle. Ilyen könnyen ne add fel, ezt még rendbe lehet és kell hozni. Esetleg kérjetek családterápiát, ha magatok nem tudjátok megoldani.
2010. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

"De Édesapám nagyon dühös hogy hozzámért és úgy megszorított."

Akkor te is az apád véleménye alapján döntesz, miközben sérelmezed, hogy az ő anyja beleszól az életetekbe? 1:1.

Kapcsoljátok ki az összes szülőt, és vegyétek a saját kezetekbe az életeteket.

2010. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Elsősorban gondolnod kéne a babádra!Vagy mindenáron gyerekét egydül nevelő anya akarsz lenni?Amit az anyósod mond.azzal pedig nem kell törődni.Meghallgatod,és ennyi.Felesleges mindenből akkora ügyet csinálni.

Ha ő csak rángatott,te pedig pofon ütötted,akkor te agresszívabb voltál,mint ő.Gondolkozz el ezen,és beszéljétek meg a dolgot nyugodtan.

2010. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!