Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tegnap a férjemel...

Mit tegyek? Tegnap a férjemel elég csúnyán összevesztünk. és ennek következtében a kezemnél elkezdet rángatni de úgy hogy azonnal belilut tőle a kezem. én meg pofon vágtam. (védekeztem).

Figyelt kérdés
Fogtam a a babát, és elmentünk a szüleimhez.. és hívogatott,sms-ket írt hogy nagyon sajnálja amit tett. menjünk vissza.. Szüleim azt mondták ne menjek vissza.De a történet után már nem is merek vissza menni.. Soha nem volt ilyen agressziv.:(
2010. jan. 23. 10:38
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Normális hangnembe beszéltem a férjemmel. addig ameddig nem emelte fel a hangját elkezdet üvölteni. Apu nem azt akarja hogy váljunk el vagy beleszólni, az életembe hanem félt!.
2010. jan. 23. 15:43
 22/22 anonim ***** válasza:
59%

13:02 vagyok

elsősorban a férjre gondoltam hogy gyerekes dolog ha valaki hagyja hogy a szülei beleszóljanak az életébe. Bár ezt már kideríthetted volna kedves kérdező mielőtt összeházasodtok, vagy kisbabát akartok! Ha meg csak most lett ilyen anyucikedvence a férjed, akkor megérdemli a pofont. Sőt!

De amúgy az se túl felnőttes viselkedés ha valaki anyukához menekül ha valami baja van. Tessék megoldani a problémákat, nem anyuka apuka szoknyája alá bújni. Mind2en gyerekesen viselkedtek csak te nem tudod elfogadni hogy ő is!

2010. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!