Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tegnap a férjemel...

Mit tegyek? Tegnap a férjemel elég csúnyán összevesztünk. és ennek következtében a kezemnél elkezdet rángatni de úgy hogy azonnal belilut tőle a kezem. én meg pofon vágtam. (védekeztem).

Figyelt kérdés
Fogtam a a babát, és elmentünk a szüleimhez.. és hívogatott,sms-ket írt hogy nagyon sajnálja amit tett. menjünk vissza.. Szüleim azt mondták ne menjek vissza.De a történet után már nem is merek vissza menni.. Soha nem volt ilyen agressziv.:(
2010. jan. 23. 10:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

Azzal, hogy megszorította a karodat, még nem bántalmazott, sőt, te ütötted meg őt..., ha ezek után ő nem ütött vissza, akkor ő nem agresszív! A legtöbb agresszív pasi egyből arcon vágja a nőt, úgy, hogy elered az orra, vagy pedig úgy pofon vágja, hogy kiszakad a dobhártyája, mint pl anyámnak... szóval amíg ez nem rendszeres, egyszeri alkalom volt, addig nincs okod az aggodalomra. Nézd meg Jennifer Lopez filmjét: Most már elég!

Az a tényleges családon belüli erőszak!

2010. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen megdöbbentő ez a hozáállás, hogy "ő csak megrángatott, te meg megütötted!" SEMMILYEN ERŐSZAK NEM MEGENGEDHETŐ! Mitől jobb egy férfi részéről megrángatni egy nőt úgy, hogy beliluljon? Szerintetek csak a verés az agresszió?! Egy védekezésből adott pofon az ehhez képest semmi! Az sem igaz, hogy ha az nem tetszik, hogy a férfi anyja beleszól az életükbe, akkor a nő se kérjen tanácsot az apjától. A férfi anyja ugyanis a feleség életébe szólt bele, a feleség apja viszont a saját lányának adott tanácsot és menedéket egy vészhelyzetben. Ahol egy férfi ilyen durva, ott már baj van. Pár napig ne menj haza, utána lgfeljebb egy utolsó esélyt adj neki, ne vállald az asszony-áldozat szerepét. Látnia kell a határokat, brutalitáshoz nincs joga, nem áll feletted!
2010. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy sokan azt hiszik, hogy a nőnek mindent szabad, a férfinak meg semmit. A nő anyázhat, szitkozódhat, átkozódhat az nem gond. Ha a férfi meg kikéri magának, és felemeli a hangját, akkor a nő egyből besértődik. Az a baj, hogy a nők sakkban tudják tartani a férfit azzal, hogy válással fenyegetőznek, meg elköltöznek a gyerekkel, vagy eltiltják a saját gyereküktől. Én most nem arról beszélek, amikor jogos az ilyesmi, mert a a férfi iszik és üti-veri a nőt vagy a gyerekeket. Az ilyen mondvacsinált dolgokról beszélek. Te csak panaszkodni tudsz kedves kérdező, de honnan tudjuk, hogy milyen hangnemben beszéltél a férjeddel? Nem gondolod, hogy a férfi is besokall egy idő után? Szégyen-gyalázat, hogy a nők sokszor mit meg nem engednek maguknak. Ne beszéljetek akkor arról örökösen, hogy egyenlőséget akartok a férfiakkal szemben. Akkor ilyenkor is akarjatok egyenlőséget, amikor túl nagy a pof@tok. Bezzeg ilyenkor gyenge, törékeny nők vagytok, igaz?

Az ilyenek miatt szégyellem sokszor azt, hogy nőnek születtem. Szánom az ilyen embereket, mint amilyen a kérdező is.

2010. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
De vajon hogyan tetted szóvá a bajodat ? Ha normálisan, emberi módon teszed,aligha reagál így, ha nem erőszakos fajta... Ne itt siránkozz,hogy mit tegyél,ez csak a te oldalad.. Nézz magadba is..
2010. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek az előttem válaszolóval. Sok idióta nő, direkt kiprovokálja, hogy a párja megverje, vagy megráncigálja, hogy utána hizelegjenek neki. Ezt tapasztalatból mondom. Az én ex-em rendesen addig baszogatott, szóval is és tettlegesen is, hogy adtam neki egy pofont. Utána érdekes mód, amikor bocsánatot kértem, meg hízelegtem meg volt sértődve, mondom akkor jó, elmegyek itthonról.. Ekkor ő könyörgött, hogy nee, ő csak viccelt.. :S

Ki érti ezt?

2010. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
na megint én nem az előttem szólóval értek egyet (vagyis azzal is), hanem a 12:27-essel.
2010. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%

engem még soha nem ütött meg, vagy üvöltött le a párom, amikor kulturáltan előadtam neki, hogy az anyukája túl messzire ment.

tudod, kettőn áll a vásár....

2010. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem mi ez manapság, hogy mindnekinek a szülei diktálnak még 30 (?) éves korában is. Fel kéne nőni gyerekek!
2010. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

13,02

Az hogy az édesapja dühös mert a férje csinált amit csinált,még nem azt jelenti,hogy a szülő irányit.Ha az én gyerekem jönne haza lila kézzel,énis kiakadnék mérges lennék a férjre.Nem igazán értel férjecskének meg nem hívogatni meg sms-eket kellene küldeni,hanem a kapuban bocsánatot kérni.

2010. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%

A kapuban bocsánatot kérni, lehetőleg térden állva, megalázkodva, hadd lássák a szomszédok.


Te hülye vagy...

2010. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!