Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktattátok férjeteket...

Hogyan szoktattátok férjeteket spórolásra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

nem engedem bolt közelébe,csak ha együtt megyünk:D

(bár olyankor is kisgyerek módjára "hisztizik",hogy de ezt is meg azt is vegyük már meg,hiába tudja,hogy nincs rá)

egyedül a kisboltig megy max,bár ott sem képes megnézni,hogy ne a 250 forintos tejet vegye,hanem a 130ast,ugyanolyan vizizű mindkettő

kasszát csak akkor bizd rá,ha van dugipénzed,amit elő tudsz venni,ha ő kiköltekezett hó közepére...

2010. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

pl. drága koncertjegyeket, mert az neki jár,felesleges folyóiratokat, amiket a neten is el tud olvasni,az hogy a boltban megnézze mi olcsóbb, rangon aluli, én meg itthon vagyok gyeden

szóval nőuralom nincs, mert ha lenne, szerinted megtudná ezeket venni? szivesen venném ha a férjem levenné a vállamról az anyagiak beosztását

2010. máj. 18. 13:12
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám is ilyen volt. Anyukám azt a megoldást választotta,hogy közös kassza, ő vásárolt be élelmiszert,meg ami egy háztartáshoz kell főleg ha kisbaba is van.Egyik héten anyu intézte ezeket a másikon apu(persze össze kellett írni hogy mit kell venni). És akkor ő is kiköltekezte magát ezzel a vásárlással teljesen és észrevette,hogy ez mennyibe is kerül összesen egy hétre bontva.Apu autós újságokat vett mindig,ezt megkapta ajándékba=)Cserébe segíthetett többet és nem kapott mást ha jó ebédet akart enni és tiszta laksba hazajönni,mert természetesen ez marad anyunak ugyan úgy. Egy próbát megér szerintem, és még sem az ő kezében lesz a kassza de azért kezelheti mértékkel. Ja és a megérdemli dologra meg...egy nő aki gyereket szült szerintem többet érdemelne!Javaslom mutasd meg neki a fórumot is.
2010. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem, amikor 20-a körül elkezdett sopánkodni, hogy jajj, tankolni kéne, nem hallottam meg. Hajlamos, hogy a kert végébe is kocsival megy, de 300 forint fölötti benzinnel ez azért túlzás. (Persze van egy keret, ami szerintem elég kellene, hogy legyen egy hónapra, normális keretek közötti autóhasználat mellett persze.) Két három alkalommal nem reagáltam a sopánkodásra, azóta nem is említi már, de van a kocsiban benzin.
2010. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!