Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktattátok férjeteket...

Hogyan szoktattátok férjeteket spórolásra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ész érvekkel próbáltad?

Ennyi a bevétel ennyi a kiadás ennyit költhetünk erre arra amarra

2010. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Még rajta vagyok a szoktatáson.....eddig nem sok sikerrel...:(
2010. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
nem kellett. de egyébként is inkább a nőkre jellemzőbb a költekezés, nem?
2010. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
próbáltam észérvekkel,egyik nap felfogja, másnapra elfelejti, talán rábízom a kasszát a jövő hónapban, majd meglátjuk lesz e kedve vásárolgatni
2010. máj. 18. 11:52
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ehh, szegény hapsi :D Totál nőuralom dolgot érzek a dologban, talán ezért nem figyel. Hagyd, hogy ő legyen a férfi a házban, akkor majd egy kicsit felelősebb lesz, hidd el nekem :)
2010. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha felelőtlen a férjed és rábízod a kasszát meglehet hogy hó közepén már kajára se lesz pénzetek :S
2010. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Eárulod mit vásárolgat ?
2010. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Bírom ezt, válaszokból kiderül, hogy persze megint a nő a hibás...szánalmas.

Volt párom is imádta szórni a pénzt, amikor még a konyha sme volt készen, vett egy méregdrága tévét-mert a régi az nem felelt meg pillanatnyilag. Persze én kerestem több pénzt, így könnyű is volt felelőtlenkednie.

Amúgy meg ültessed le és papírra vázold fel neki szépen, mire kell költeni, mi fontos, szépen sorrendben.


34/N

2010. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Én eleve nem kezdtem olyan valakivel, aki nem tud a pénzzel bánni.
2010. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Írhatnál konkrét példát...


Mi már együtt lakunk, de még nem vagyunk közös kasszán. Az én párom imádott forró vízben pancsolni, imádta rendszeresen kizabálni a kaját a hűtőből és rendszeresen bekapcsolva hagyta a tévét és a számítógépet. Próbáltam vele beszélni, de csak ígéreteket kaptam. Semmi nem változott. Begorombultam és bevezttük, hogy ő fizeti a rezsi és a konyhapénz 3/4-ét. Azóta spórol... :)

2010. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!