Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bhsjdjdbfmdk

Mit tegyek? Bhsjdjdbfmdk

Figyelt kérdés
Az unokatestvéreink pont akkor jönnek ide (nyaralni)amikor én egy táborba lennék.Nem sueretném hogy a szobámban aludjanak és én ne legyek itthon. A Táborba nagyon szeretnék menni .Nem tudom hova menjek 😞.A táborba vagy maradjak itthon az unokatesóimmal.Nem lennének egyedül , mert a két rltesóm itthon lenne.Nem vagyunk közel egymáshoz.Alig látjuk egymást.
2017. jún. 5. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a szüleiddel kellene megbeszélned, hogy lezárod a szobádat.
2017. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóid nyaralását nem tudják áttenni másik időpontra? Elég hosszú a nyári szünet.
2017. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A táborba menjek vagy maradna itthon?
2017. jún. 5. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj táborba!


De én is kérdeztem valamit! Nálunk ez úgy működik, hogy megbeszéljük úgy, hogy mindenkinek jó legyen. 2,5 hónap a nyári szünet, és nem hiszem, hogy ebben a 2,5 hónapban nincs másik pár nap erre. Nyilván ha az unokatesómhoz megyek nyaralni, nem akkor megyek, amikor nincs otthon.

Ezt nehéz lenne megbeszélni? Értelmes embereknél ez nem probléma, de néma gyereknek...

2017. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy nem akarod, hogy a szobádban aludjanak, még a végén azt hozzák ki belőle a szüleid, hogy te vagy önző. Nem jó ötlet. Inkább úgy fogalmazz, hogy "anyu, apu, szeretném, ha akkor jönnének a Marciék, amikor én is itthon vagyok, mert én is szeretnék időt tölteni velük", ez még cukin is hangzik.
2017. jún. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!