Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy háláljam meg a barátom...

Hogy háláljam meg a barátom szüleinek, hogy náluk lakhatok három hónapig? Pénzt nem fogadnak el.

Figyelt kérdés

Meló miatt nyáron náluk fogok lakni, mert ők sokkal közelebb vannak hozzá, mint mi. Ott eszek alszok fürdök stb., de hiába mondtam nekik, hogy beleadok, azt mondták, hogy felejtsem el, mert hogy ők sokkal jobban állnak anyagilag, mint mi, meg egyébként is azért dolgozok, hogy pénzem legyen, nem fogják elvenni. De én meg nem akarom kihasználni őket, nekem így már most lelkiismeret-furdallásom van, pedig még ott sem lakok xD Szerintetek hogy háláljam meg nekik, ha pénzt nem fogadnak el, vagy hagyjam ennyiben, vagy mit csináljak?

20f



2017. jún. 1. 15:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A 3. hónap végén hívd meg őket valahova. Strand, sétahajó, színház, bármi.

Nyilván ez anyagilag nincs kuegyenlitve, de gesztus értékű.

Ha valamit szeretettel és őszintén adnak, fogadd el. Majd valamikor visszaadod nekik, vagy másnak, akinek segítségre van szüksége.

2017. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha a legnagyobb örömet akarod szerezni az általad szeretett két öregnek, neveld majd úgy a gyerekeidet, ahogy ők neveltek Téged. Add át az unokáiknak mindazt a szeretetet és melegséget, amit Te kaptál tőlük.


Üdv R

2017. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok, tök félreolvastalak, bocs :)


Lehet röhögni rajtam, én is azt teszem :DDD

2017. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!