Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnek kötelessége szülni?

Egy nőnek kötelessége szülni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
19%

Nem az zavar, csak az, ha lepontoznak. :D

Legtöbbször felkiáltó jellel írok, rossz szokás. :)


Mindig a legjobb gének öröklődnek, ennek így kell lennie. :D

2010. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem mindig öröklődnek a jó gének.

Foglalkoztató intézetben dolgoztam mint ápolónő. Több diplomás szülőnek volt ott a gyermeke,mert otthon elláthatatlan lett volna,olyan komoly fogyatékkal született.Sőt tudós ember gyereke is volt köztük,és művészé is...

Azért csak szüljetek bátran,de csak ha tényleg szeretnétek!!

Én szültem azóta 3 egészséges gyermeket, szeretem őket nagyon,de ha kívülről józanul nézem férjemmel a helyzetünket, egy gyermekkel könnyebb, kiegyensúlyozottabb életünk lehetett volna.A "nagy magyar hazánk" még a dolgos szüleinknek sem adja meg ami járna nyugdíjas fejjel,őket is nekünk illik segíteni.Hazánknak meg szüljön az adóhivatal :-)

2010. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%

Az adóhivatal nem hoz törvényeket, az adóhivatal betartatja jól-rosszul :(

Adóhivatalban dolgozom: a bérem a 60 ezret sem éri el és erre jön a cafetéria ami azt jelenti, hogy 10 hónapra van bérletem és 6 hónapra van 6000 Ft-os melegétkezési utalványom. Ha szülnék, mi maradna nekem és a gyereknek. Ha nem lesz mázlim és egy vizsonylag jól kereső társat nem találok-nem tudom, mernék-e gyereket vállalni? És eséylme nincs még évekig, hogy suli nélkül magasabb kategóriába jussak.

Nálam nem az a kérdés, hogy kötelesség-e, hanem, hogy hogyan nevelném fel, és a szülei miből élnének?

2010. jún. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!